Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

50% prowizji w Programie Partnerskim nazwa.pl

16 Cze 2020 10:03 1599 7
  • Redaktor
    Naprawiasz sprzęt? Wykonujesz strony WWW? Oferujemy Ci aż 50% prowizji w Programie Partnerskim nazwa.pl!

50% prowizji w Programie Partnerskim nazwa.pl

Firma nazwa.pl oferująca najszybszy hosting w Polsce, wprowadziła nowy Program Partnerski, w którym zarobisz aż 50% od pierwszej wpłaty za wszystkie polecane usługi oraz do 35% od kolejnych płatności.

Program Partnerski nazwa.pl cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest on idealnym połączeniem prostych i czytelnych zasad oraz nadzwyczaj wysokiej prowizji. Program, który dotychczas oferował 25% prowizji od każdej wpłaty za poleconą usługę, obecnie został rozszerzony o specjalną propozycję dla osób i firm świadczących usługi z zakresu tworzenia serwisów WWW, a także prowadzących serwisy komputerowe lub innych działalności, które umożliwiają polecanie usług nazwa.pl większemu gronu klientów.

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego nazwa.pl? Wystarczy zgłosić się do nazwa.pl za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski. Konsultanci skontaktują się indywidualnie z każdym zainteresowanym Partnerem w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Warunkiem otrzymywania przez aktualnych Partnerów prowizji w wysokości aż 50% jest polecenie usług hostingowych nazwa.pl co najmniej 5 klientom. Dla osób i firm, które dopiero przystępują do Programu Partnerskiego, ale mają klientów zainteresowanych przeniesieniem usług hostingowych, nazwa.pl oferuje 50% prowizji już od początku współpracy!

Program Partnerski obejmuje pełną ofertę nazwa.pl. Wynagrodzenie jest wypłacane od wszystkich usług zamówionych z użyciem kodu rabatowego lub linku polecającego. Unikatowy kod rabatowy umożliwia skorzystanie ze zniżki 20% na wszystkie usługi nazwa.pl: hostingowe, rejestrację domen, certyfikaty SSL oraz Cloud Backup. Niezależnie od tego jaką usługę zamówi polecony klient, Partner otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty. Wynagrodzenie od kolejnych wpłat wynosi od 25% do 35% i jest zależne od liczby poleconych opłaconych usług.

Im więcej usług polecisz, tym wyższa będzie prowizja, którą otrzymasz za odnowienia usług!

Aby przystąpić do Programu Partnerskiego nie trzeba podpisywać żadnych umów, wystarczy przesłać wiadomość za pomocą formularza na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski. Wypłata wynagrodzenia jest możliwa w dowolnym momencie na konto bankowe, uzyskane środki możesz również wykorzystać na opłacenie usług nazwa.pl.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, która firma oferuje najwyższe prowizje za polecenie usług hostingowych, to jest to nazwa.pl! Dołącz już dziś i otrzymuj aż 50% prowizji!

[Artykuł Partnerski]
  • Poziom 2  
    @ADI-mistrzu Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat naszych usług - chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Jesteśmy obecni na forum elektroda.pl , więc możesz też wysłać do nas pytanie na PW.
  • Poziom 1  
    Ja w nazwa miałem kilka domen głównie PL, jak mi bez mojej zgody aktywowali pakiet "bezpieczna domena" to większość domen poprzenosiłem. Płaciłem 120zł brutto potem się zamieniło na 150zł. Infolinia ogólnie kazała mi się "bujać" jak prosiłem ich o dezaktywację tego co inny mają w standardzie. Teraz płacę koło 90zł za PL domeny u konkurencji. Nie polecam.
  • Poziom 43  
    Najbardziej mnie boli, że nie można tak jak kiedyś shostingować domeny spoza Nazwy żeby nie płacić dodatkowo za bezpieczne.coś tam. A chodzi o domenę .art.pl zespolu, w którym.kiedyś gralem. Po wieku latach w koncu udało mi się uzyskać kontakt z NASK. Na szczęscie życie powoli prostsze się robi dzięki darmowym chmurom, Facebookom, twitterom itp. Prowadzac wlasny biznes ilosć klientów z FB to czasami 100:1 wzgledem WWW.
  • Poziom 4  
    Mój kolega miał tam sklep shopper. Jak weszło Rodo to kazali mu obowiązkowo zapłacić na tyle dużą kasę i potem jeszcze jakiś obowiązkowy abonament za obsługę prawną, że musiał się przenieść gdzieś indziej. Nic tam nie trzymam, bo gdzie indziej jest taniej, ale z opinii osób trzecich, to mam podobne zdanie jak @kolgreen
  • Poziom 2  
    @Facto. Wycena audytu jak i koszt dostosowania do wymogów RODO wynikały z obowiązku przystosowania się do nowych regulacji zarówno dostawcy, jak i użytkowników usług. Jednakże Nazwa.pl od 2018 roku wycofała konieczność realizacji audytów, wdrażając odpowiednie procedury. Obecnie aby zawrzeć z nazwa.pl umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych (PPDO) wystarczy mieć dostęp do Panelu Klienta. Zapraszamy do zainteresowania się obecnymi procedurami i usługami, aby zaktualizować informację jak i przetestować nasze usługi. Będzie mógł Pan wówczas wyrazić swoją osobistą opinie.