Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z kamerką internetową ICatch (VI) PC Camera

lako 05 Oct 2005 19:24 4521 8
 • #1
  lako
  Level 13  
  witam, mam problem z kamerką internetowa ICatch (VI) PC Camera na systemie winXP sp2. Kamerka czasami działa kilka sekund, czasami kilka minut, i komputer się zawiesza, lub pojawia się niebieskie tło o awarii systemu, dodam że sterowniki nie przeszły zgodności podczas instalowania, pomimo tego że wg producenta mają chodzic na XP. w czym tkwi problem? pozdrawiam
 • #3
  lako
  Level 13  
  enkodera nie mam, ale podczas kilku prób instalacji dochodzi do około 50% i pojawia się niebieski ekran z uwagami o błędach, odlicza do 100 i resetuje kompa. i tak w kółko.
 • #4
  tronic1
  IT specialist
  No to podaj pełny komunikat.
 • #5
  lako
  Level 13  
  pełnego komunikatu podać nie mogę, ale chodzi o coś takiego że abu chronić komputer przed uszkodzeniem musi go wyłaczyć, czy coś takiego, sały ekran dziwnych liter a na dole ekrany robi zrzut pamieci- odlicza od 1do 100.potem resetuje kompa, skandisk naprawia błedy, i jak już sie pojawi polpit to jest informacja ze system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

  Dodano po 3 [minuty]:

  dodam jeszcze, że wtedy gdy pojawiają sie te litery to cały ekran jest niebieski. tekst na całym ekranie jest w j. polskim, ale bez polskich znaków, w ich miejscu sa jakieś inne dziwne znaki dlatego tak trochę dziwnie to wygląda.
 • #6
  jankolo
  R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  lako wrote:
  pełnego komunikatu podać nie mogę

  No to pomóc Ci nie będziemy mogli.
  Nie wygłupiaj się, tylko podaj ten dziwny wyraz, który jest pisany samymi dużymi literami oraz te dziwne liczby. I jeszcze przyjrzyj się, czy nie dojrzysz jakiejś nazwy modułu programowego: coś z poszerzeniem vxd, dll, może exe?
 • #7
  lako
  Level 13  
  ja się nie wygłupiam, ale na ekranie jest cały ciag znaków od góry do dołu. aby podać te komunikaty musiałbym chba zrobic fotkę monitora, ponieważ windows wtedy nie działa i screenu nie zrobię.
 • #8
  tronic1
  IT specialist
  Jak odlicza do 100 to zdążysz przepisać cały ekran.Zrozum że w tym komunikacie tkwi rozwiązanie twojego problemu.
 • #9
  lako
  Level 13  
  ok, dzisiaj już jest trochę późno, ale jutro jak wrócę z pracy to spróbuję zistalować te encoder po naz kolejny, napewno sie komputer zresetuje, a ja wtedy przepiszę albo zrobię foto i po południu umieszczę na tym forum. ogromne dzięki za zainteresowanie moim problemem i do jutra.