Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z Nokia 6610i

mimik 05 Oct 2005 20:26 825 3
    mimik
    Level 10  
    Problem jest taki ,że telefon ma bardzo słaby zasięg w Erze natomiast w innych sieciach jest idealny .Wczesniej wszystko było git a teraz cos sie zrąbało.Telefon był brany w erze.Na ustawieniach ręcznych tak samo,jak sie telefon właczy to zasięg jest ,ale po chwili zanika.POMOCY!!

Dodano po 3 [minuty]:

w niektórych miejscach gdzie era ma zasięg dobry to luksus łapie,ale u mnie w domu raz załapie raz nie-wczesniej bylo ok.sprawdzałem na 4 telefonach 6310i - luksus,3300 git,t722i 3 kreski ,a na tej niekiedy nawet 2 ale to trzeba miec szczescie!!nie wiem co jes pomocy
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Sofian
    Level 11  
    To może być problem z anteną... najlepiej udaj się do serwisu(oczywiscie jeżeli masz gwarancję) a jak nie to spróbuj w jakimś punkcie gdzie naprawiają telefony... pozdrawiam

Dodano po 46 [sekundy]:

To może być problem z anteną... najlepiej udaj się do serwisu(oczywiscie jeżeli masz gwarancję) a jak nie to spróbuj w jakimś punkcie gdzie naprawiają telefony... pozdrawiam
  • Helpful post
    mantosz
    Level 12  
    A nie masz włączonej funkcji enhaced full rate przypadkiem???
    Funkcja ta oszczędza baterię, ale osłabia zasięg, informacje na ten temat znajdziesz na stronie fkn.pl w dziale kody
  • Helpful post
    ftb
    Level 35  
    może być jeszcze problem z któryms z pasm :GSM lub DCS.Era może akurat tam chodzić na tym uszkodzonym w fonie.