Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA

magic9 18 Cze 2020 08:25 408 0
 • Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA
  Kapituła Konkursu Teraz Polska wyłoniła 16 produktów, 9 usług i jedną innowację. W tym zaszczytnym gronie - najlepszych produktów w Polsce - znalazły się Roboty REECO opracowane i produkowane przez RENEX Group.

  Już po raz 30. prestiżowym Godłem Teraz Polska nagrodzone zostały firmy i instytucje, których produkty, usługi czy też przedsięwzięcia innowacyjne są wizytówką tego, co w Polsce najlepsze. Tytuł przyznawany jest w toku wielostopniowych weryfikacji przeprowadzanych przez komisje ekspertów, dzięki czemu znany jest z wysokiego poziomu obiektywizmu.

  „Przyznane naszym Robotom REECO Godło Teraz Polska to ogromne wyróżnienie i zwieńczenie wieloletnich wysiłków w opracowywaniu, wdrażaniu i udoskonalaniu najnowocześniejszych technologii. Jest to o tyle szczególne, że ta jubileuszowa – 30. edycja konkursu blisko zbiega się z 30-leciem RENEX,
  Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA
  które właśnie obchodziliśmy. Pokazuje nam to, że lata ciężkiej pracy wszystkich osób zaangażowanych w budowanie firmy, a obecnie już Grupy RENEX, przynoszą dzisiaj ogromny sukces. Opracowane przez nas roboty modułowe, a w szczególności doceniony przez Kapitułę Robot Lutowniczy REECO cieszą się coraz większym uznaniem wśród specjalistów w Polsce i Europie. Ma to dla nas szczególne znaczenie jako dla polskiej firmy rodzinnej, budowanej od podstaw od 1989 roku” - komentowali Właściciele RENEX Group – Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić.
  Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA


  Robot Lutowniczy REECO – flagowe urządzenie wchodzące w skład serii Robotów REECO - został stworzony z myślą o lutowaniu elementów przewlekanych (THT) na płytach PCB w warunkach przemysłowej produkcji elektroniki. Jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną i efektywną kosztowo produkcję elektroniki w ilościach średnioseryjnych. Tym samym pozwala na automatyzację procesów
  Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA
  wytwórczych w zakładach produkujących elektronikę, zastępując pracowników przy zadaniach żmudnych, powtarzalnych i wymagających precyzji i doświadczenia.

  Robot ten jest znany nie tylko specjalistom z branży produkcji elektroniki – pasjonaci nowoczesnych technologii odwiedzający szereg wydarzeń i targów przemysłowych w Polsce i Niemczech mieli okazję zobaczyć go w działaniu, kiedy z powodzeniem rywalizował w lutowaniu na czas w pojedynkach z Mistrzami Polski i innych krajów świata.
  Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA


  W skład wciąż rozbudowywanej serii Robotów REECO wchodzą ponadto robot dozujący, skręcający i etykietujący. Wszystkie rozwiązania mają charakter modułowy – stanowiąc gotową jednostkę, która może zostać zaimplementowana do działającej linii produkcyjnej zwiększając wydajność określonego etapu pracy.

  Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKARoboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKARoboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKARoboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA


  Więcej na www.renex.pl.

  [News sponsorowany]

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 458 postów o ocenie 232, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.