Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat grande punto 1.3 D - Auto nie odpala

Basto 01 19 Jun 2020 19:13 828 5
    Basto 01
    Level 2  
    Witam posiadam Fiata Grande Punto 1.3 D Multijet mam problem z odpalaniem mianowicie ostatnio auto nie chciało zapalic więc wepchnelismy auto na kanał i wymieniłem rozrusznik na nowy jak się okazało stary porostu się zablokował i nie kręcił ale co dalej pełen optymizmu wsiadam do auta przekręcam kluczyk i cisza kontrolki się zaświeciły i zero reakcji więc postanowiłem wymienić kostkę stacyjki ok udało się auto odpaliło wyjechałem z garażu i zostawiłem na całą noc rano chcąc jechać do sklepu ta sama sytuacja kluczyk w stacyjce i zero reakcji po jakiś 2 godzi kolejna pruba auto odpalilo kilka razy ale potem zaś to samo zero reakcji co może być jeszcze nie tak bo już mi ręce opadają do tego auta 😞a właśnie akumulator też dałem nowy
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    78db78
    Level 38  
    klemy dobre nie gasną lampki na desce podczas próby kręcenia? immo odblokowuje? trzeba podpiąć sie pod cienki kabel rozruszka czy dostaje 12V!
    Basto 01
    Level 2  
    jutro postaram się pomierzyć ile jest napięcia na kablu klemy są czyste i ręce opadają
    78db78
    Level 38  
    ten podwojny przekaźnk może nie łączyć w komorze silnika!
    Basto 01
    Level 2  
    78db78 wrote:
    ten podwojny przekaźnk może nie łączyć w komorze silnika!
    . Ale który bo tu pod maską są 4 przekaźniki czarne