Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Impulsator Iveco Daily 35c11

21 Jun 2020 10:03 783 7
  • Level 10  
    Witam czy ktoś wie jak podłączyć impulsator w Iveco daily 2.8 2001 r. Impulsator jest z okrągłymi pinami ma oznaczenia 1, 2,3,4? Zdjęcie przedstawia gniazdo do impulsatora, które nabyłem z Iveco erocargo i kolory są inne niż w moim.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 22  
    IMPULSATOR 2159 4PIN GENERAL

Impulsator Iveco Daily 35c11
  • Level 10  
    Witam Panowie dzisiaj próbowałem podłączyć impulsator zgodnie z wytycznymi ale dalej licznik nie ruszył. Ustaliłem że 4 kable od impulsatora biegną do żółtego gniazda pod radiem w żółtym gnieździe z 4 kabli wychodzi tylko 3 odrazu na licznik na dużą niebieska kostkę. Kable sprawdzone miernikiem jest przejście. Pytanie czy nie uszkodziłem impulsatora jak próbowałem go podłączyć metodą prób i błędów, czy można sprawdzić miernikiem impulsator? W załączniku zdjęcia kostek żółta pod radiem i niebieska do licznika.
  • Level 22  
    Plus zasilania miernikiem w trybie VDC. Minus miernikiem na przejście do masy. Sygnałowy miernikiem na przejście do zegarów. I ma działać.
  • Level 10  
    Sprawdziłem napięcie w żółtej kostce jest 12.8 v na zasilaniu, masa i sygnałowy pokazują 9.8v po podłączeniu do plusa. Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić impulsator?
  • Level 22  
    Zawołaj elektryka naprawi usterkę.
  • Level 10  
    Jak bym zamierzał angażować elektryka w tę naprawę to nie zakładałbym nowego tematu na elektrodzie. Od tego jest to forum żeby sobie pomagać.
  • Level 22  
    To użyj miernika po ludzku, jak opisałem, a nie wydziwiasz coś po swojemu. Zazwyczaj wada prędkościomierza jest w gnijącej wiązce.