Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przerywający dźwięk w głośnikach komputerowych

cyryl70 23 Jun 2020 12:36 474 9
    cyryl70
    Level 11  
    Mam głośniki komputerowe creative inspire T 3100. 2.1 Podczas słuchania muzyki głośniki po pewnym czasie zaczynają przerywać Przerwy są dosyć długie na przemian z dźwiękiem Z komputerem jest wszystko ok Wczoraj wrócił z serwisu W subuferze jest jakiś układ scalony Może to tam coś szfankuje? Czy to można jakoś naprawić we własnym zakresie? Miał ktoś z Was podobnie?
    sosarek

Level 43  
    Podłącz chociażby telefon pod głośniki, włącz muzykę i zobacz czy będzie to samo.
    cyryl70
    Level 11  
    Telefon pod głośniki? Ale jak? Tam nie ma bluetootha Jak wyłączenie jacka z laptopa to muzyka normalnie gra i nie przerywa
    sosarek

Level 43  
    cyryl70 wrote:
    Telefon pod głośniki? Ale jak?

Telefon nie ma gniazda słuchawkowego?
    cyryl70 wrote:
    Jak wyłączenie jacka z laptopa to muzyka normalnie gra i nie przerywa

Jeszcze raz - po POLSKU.
    cyryl70
    Level 11  
    No ma ale co dalej? Jak te głośniki podłączyć do telefonu?
    sosarek

Level 43  
    Zamiast wtyk mini-jack do komputera podłączyć do telefonu, włączyć muzykę i sprawdzić czy także będzie przerywać.
    cyryl70
    Level 11  
    Ok ale jak są takie kable? Jack od głośników jest większy niż gniazdo w telefonie komp był sprawdzany Ma wymieniony dysk twardy, karta dźwiękowa jest ok
    sosarek

Level 43  
    Jak jest większy? Co to za telefon - jeśli ma gniazdo słuchawkowe to standardowe Jack 3,5mm. - jak wtyk od głośników.
    cyryl70
    Level 11  
    No tak zaraz sprawdze Laptop po wyjęciu jacka gra normalnie

Dodano po 17 [minuty]:

Więc tak połączyłem do telefonu i do radia z cd Są jakieś problemy i albo to jest jack albo podejrzewam też potencjometr w jednym z głośników satelit Przy wyłączonym kompie i głośnikach cały czas coś trzeszczy w tym głośniku satelicie

Dodano po 22 [minuty]:

W tym głośniku satelicie też jest jakaś płytka drukowana Może to tam?
    cyryl70
    Level 11  
    Jednak to musi być problem z którymś układem scalonym Nie wiem tak mi się wydaje