Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma 2000 drukuje z przesunięciem

06 Paź 2005 09:28 2366 6
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam drukarke Canon Pixma 2000 i problem polega na tym ze drukuje tekst czy obrazki z przesunieciem. TZN. ze jak wpisze jakies zdanie to gorna czesc tego zdanie idzie w lewo a dolna czesc zdania idzie w prawo. Na dużym tekście dzieje sie cos takiego co jakies dwie liniki. Próbowałem wyrównanie głowic drukujących, ale nic nie dało. Choć zaznaczam ze przy ostatnich literach testu ( G,H, I, J, K) nie było żadnej różnicy w liniach i nie było zabardzo jak ich ustawić.

• Poziom 43  
  • Poziom 10  
    Wlasnie tak jak napisalem z testem jest tak ze wszystko jest oki przocz tych literek ktore napisalem. W tych ostatnich nie ma zadnej roznicy i nie ma jak nic ustawic.
  • Poziom 11  
    Cześć!
    Musisz przyjrzeć się enkoderowi (taka foliowa taśma z prążkami, biegnąca nad paskiem zębatym).
    Jeśli ten element będzie zanieczyszczony , drukarka nie będzie w stanie określić pozycji głowicy. Trzeba przeczyścić enkoder lekko zwilżoną szmatką z obu stron (bardzo ostrożnie, lubi pękać!!!).

Może to pomoże.
  • Poziom 23  
    Mam ten sam problem z nową drukarką HP Deskjet F370
  • Poziom 10  
    Wodor1 dzięki wielkie uratowałeś mnie postem powyżej przed kosztami serwisu a jednocześnie też drukarkę przed śmietnikiem.Wielkie dzięki!!! :D :spoko:
  • Poziom 10  
    wodor1 ja tez dziękuje, u mnie było to samo