Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Napęd 4x4 w traktorek kosiarka

Ambra10 26 Jun 2020 09:58 999 2
 • #1
  Ambra10
  Level 2  
  Witam wszystkich forumowiczów jestem tu ponieważ potrzebuję porady a wiem że to odpowiednie miejsce więc przechodzę do tematu. Mam traktorek kosiarkę firmy alko do tego dorobiłem sobie przyczepkę pług do śniegu i do orki oraz kultywator jednak przy tym wszystkim idealnie pasuje napęd na przebranie koła wiem że takie traktorki są jednak nie są tanie rzeczy. Z tego powodu zastanawiam się czy da się taki napęd zrobić samemu bądź może ktoś z was ma chociażby przednią belkę z napędem to sobie dopasuje (przerobię) lub czekam na inne pomysły (poważne) pozdrawiam.
 • #2
  Thiswasthismomentwhe
  Level 8  
  Zależy jak jest zbudowany układ napędowy - czy jakieś skomplikowane technologie, czy pałąk wychodzący w bok i zębatki na niego nałożone. Jeżeli masz zębatki to prosta droga, dodaj kolejną i łańcuch podczep pod przednie koło, a jeśli masz wał napędowy - niestety nie pomogę.
 • #3
  Ambra10
  Level 2  
  Jestem bardziej zdecydowany na zakup samego przedniego mostu z napędem i dopasowanie do mojego traktorka i tu znowu dylemat bo wiem że jest kilka różnych rodzajów napędów a ja nigdy on-line nie widziałem żadnego z nich tylko na zdjęciach