Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Napęd 4x4 w traktorek kosiarka

Ambra10 26 Jun 2020 09:58 609 2
    Ambra10
    Level 2  
    Witam wszystkich forumowiczów jestem tu ponieważ potrzebuję porady a wiem że to odpowiednie miejsce więc przechodzę do tematu. Mam traktorek kosiarkę firmy alko do tego dorobiłem sobie przyczepkę pług do śniegu i do orki oraz kultywator jednak przy tym wszystkim idealnie pasuje napęd na przebranie koła wiem że takie traktorki są jednak nie są tanie rzeczy. Z tego powodu zastanawiam się czy da się taki napęd zrobić samemu bądź może ktoś z was ma chociażby przednią belkę z napędem to sobie dopasuje (przerobię) lub czekam na inne pomysły (poważne) pozdrawiam.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Thiswasthismomentwhe
    Level 7  
    Zależy jak jest zbudowany układ napędowy - czy jakieś skomplikowane technologie, czy pałąk wychodzący w bok i zębatki na niego nałożone. Jeżeli masz zębatki to prosta droga, dodaj kolejną i łańcuch podczep pod przednie koło, a jeśli masz wał napędowy - niestety nie pomogę.
    Ambra10
    Level 2  
    Jestem bardziej zdecydowany na zakup samego przedniego mostu z napędem i dopasowanie do mojego traktorka i tu znowu dylemat bo wiem że jest kilka różnych rodzajów napędów a ja nigdy on-line nie widziałem żadnego z nich tylko na zdjęciach