Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon 6.3-6.5 z Androidem do oglądania Netflixa, YouTube, grania kupić?

Sylwia_n1990 27 Jun 2020 06:20 372 7
    Sylwia_n1990
    Level 2  
    Hej, chciałabym zmienić swojego starego smartphona. Niby proste, a jednak nie, nie w dzisiejszych czasach. Za dużo tego wszystkiego. Im więcej czytam, oglądam tym miej wiem co bedzie najlepszym wyborem. Jako, że ostatni telefon miałam około 4 lat chciałbym coś z dobrego.

Moje oczekiwania:

1. Chciałabym telefon nowy
    2. Co do marki, wszystko po za Huawei ze względu, że nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja z Google.
    3. System operacyjny: android.
    4. Wielkość wyświetlacza do maksymalnie 6.3 - 6.5 cala.
    5. Telefon będzie mi potrzebny do przeglądania stron internetowych, oglądania netflix/Youtube, sporadycznego grania, robienia zdjęć.
    6. Zależy mi na podczerwieni, dobrym czytniku linii papilarnych umieszczonego z tylu/boku. Najlepiej aby telefon mógł mieć dodatkowo slot na kartę pamięci, wyświetlacz amoled, gorilla glass, dobrej baterii i w miarę dobrym aparacie, plusem byłaby opcja szybkiego ładowania.
    7. Nie chciałabym telefonu z bardzo zakrzywionym wyświetlaczem typu zastosowanego w Xaiomi Mi Note 10.
    8. Nie zależy mi na wodoszczelność.
    9. Założony budżet do 1700.
    10. Do ten pory używam prywatnego Samsunga Galaxy A5(2016) i firmowego Sony Xperia XA2.
    Wilktor
    Level 26  
    Może SAMSUNG GALAXY A30S
    Sylwia_n1990
    Level 2  
    Trochę za słaby jak dla mnie, szukam czegoś, że tak powiem lepszego😁. Może macie inne propozycję?
    Sylwia_n1990
    Level 2  
    A co sądzicie o zwykłej wersji P30, Honorze 20 Pro i Xaiomi Mi Note 10 Lite?
    leonov
    Level 42  
    Sylwia_n1990 wrote:
    Xaiomi Mi Note 10 Lite?
    Jestem za, z twoich wymagań brakuje mu slotu na kartę pamięci, poza tym OK.
    elektronik68
    Level 19  
    Ewentualnie Galaxy A70, akurat w cenie 1600 zł powinnaś się zmieścić, ma 6 GB ramu, baterię 4500 mAh z szybkim ładowaniem. Tylko czytnik linii papilarnych jest umieszczony z przodu, w ekranie i jego używanie może sprawić trochę trudności. Ale ja mam A30s z tym samym rozwiązaniem i nie jest źle. I nie jest aż tak słaby ten A30s, jak piszesz - owszem, czasami trochę przymuli, ale przez ponad pół roku może z 5 razy. Samsungi w tej cenie są dobrej jakości i wolę osobiście kupić takiego Samsunga, niż nietypowe chińskie wynalazki typu Xiaomi itp. Ale to tylko moja opinia.
    Sylwia_n1990
    Level 2  
    Zwiekszam swój budżet do 2000 zł.
    Moja propozycją to Huawei P30 lub Honor 20 pro. Myślicie, że warto w nie pójść? Czytałam, że mają wsparcie Google. Co sądzicie o tych?