Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon do 1600 zł -

27 Cze 2020 06:20 297 7
  • Poziom 2  
    Hej, chciałabym zmienić swojego starego smartphona. Niby proste, a jednak nie, nie w dzisiejszych czasach. Za dużo tego wszystkiego. Im więcej czytam, oglądam tym miej wiem co bedzie najlepszym wyborem. Jako, że ostatni telefon miałam około 4 lat chciałbym coś z dobrego.

Moje oczekiwania:

1. Chciałabym telefon nowy
    2. Co do marki, wszystko po za Huawei ze względu, że nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja z Google.
    3. System operacyjny: android.
    4. Wielkość wyświetlacza do maksymalnie 6.3 - 6.5 cala.
    5. Telefon będzie mi potrzebny do przeglądania stron internetowych, oglądania netflix/Youtube, sporadycznego grania, robienia zdjęć.
    6. Zależy mi na podczerwieni, dobrym czytniku linii papilarnych umieszczonego z tylu/boku. Najlepiej aby telefon mógł mieć dodatkowo slot na kartę pamięci, wyświetlacz amoled, gorilla glass, dobrej baterii i w miarę dobrym aparacie, plusem byłaby opcja szybkiego ładowania.
    7. Nie chciałabym telefonu z bardzo zakrzywionym wyświetlaczem typu zastosowanego w Xaiomi Mi Note 10.
    8. Nie zależy mi na wodoszczelność.
    9. Założony budżet do 1700.
    10. Do ten pory używam prywatnego Samsunga Galaxy A5(2016) i firmowego Sony Xperia XA2.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 24  
    Może SAMSUNG GALAXY A30S
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 2  
    Trochę za słaby jak dla mnie, szukam czegoś, że tak powiem lepszego😁. Może macie inne propozycję?
  • Poziom 2  
    A co sądzicie o zwykłej wersji P30, Honorze 20 Pro i Xaiomi Mi Note 10 Lite?
  • Poziom 18  
    Ewentualnie Galaxy A70, akurat w cenie 1600 zł powinnaś się zmieścić, ma 6 GB ramu, baterię 4500 mAh z szybkim ładowaniem. Tylko czytnik linii papilarnych jest umieszczony z przodu, w ekranie i jego używanie może sprawić trochę trudności. Ale ja mam A30s z tym samym rozwiązaniem i nie jest źle. I nie jest aż tak słaby ten A30s, jak piszesz - owszem, czasami trochę przymuli, ale przez ponad pół roku może z 5 razy. Samsungi w tej cenie są dobrej jakości i wolę osobiście kupić takiego Samsunga, niż nietypowe chińskie wynalazki typu Xiaomi itp. Ale to tylko moja opinia.
  • Poziom 2  
    Zwiekszam swój budżet do 2000 zł.
    Moja propozycją to Huawei P30 lub Honor 20 pro. Myślicie, że warto w nie pójść? Czytałam, że mają wsparcie Google. Co sądzicie o tych?