Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung UE46f6500SS - wymiana naświetlaczy, złożenie ,,ekranu''

28 Jun 2020 10:44 339 8
  • Level 9  
    Rozebrałem OTV 1,5 roku temu. Wymieniłem naświetlacze i nie pamiętam jak złożyć 2 elementy: folia w wymiarze matrycy ( jedna strona błyszcząca druga matowa ), pleksa mleczna jedna strona bardziej chropowata. Proszę o pomoc: kolejność i strony od naświetlaczy. Pozdrawiam.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 14  
    Pleksa chropowatą stroną do dołu następnie folia bardziej błyszcząca i na górę matowa.
  • Level 9  
    Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
  • Level 9  
    Po uruchomieniu odbiornika mam obraz Samsung UE46f6500SS - wymiana naświetlaczy, złożenie ,,ekranu'' Samsung UE46f6500SS - wymiana naświetlaczy, złożenie ,,ekranu'' Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny. Pozdrawiam.
  • Helpful post

Level 28  
    Tu coś z matrycą.
  • Level 9  
    Czy ktoś wie gdzie można zdobyć ticon do tego tv i ile może kosztować? Najlepszego w Nowym Roku!
  • Level 26  
    A jaki tam masz . Może rozkręcisz i podasz typ lub zrobisz fotkę .
  • Helpful post
    Level 33  
    AnrzejB wrote:
    Czy ktoś wie gdzie można zdobyć ticon do tego tv
    Nowy T-con na te objawy raczej nic nie pomoże, trzeba najpierw sprawdzić, czy taśmy do matrycy dobrze "wskoczyły" w złącza, jak tak jest, to niestety uszkodzeniu uległa matryca podczas demontażu i montażu.
  • Level 9  
    Na nalepce: LSF460HJ03, SK98BN950, 1133AD2U4, E2E2680 Samsung UE46f6500SS - wymiana naświetlaczy, złożenie ,,ekranu'' Samsung UE46f6500SS - wymiana naświetlaczy, złożenie ,,ekranu'' .