Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] HP 5075 - HP 5047 - drukowanie dwustronne

Wini 230 29 Jun 2020 10:50 366 3
    Wini 230
    Level 23  
    Witam, posiadam drukarkę HP 5047, czy istnieje możliwość ustawienia jej tak, aby po wydrukowaniu jednej strony, zatrzymała kartkę, tak, aby można było automatycznie wydrukować inny plik na odwrocie ? Udaje mi się drukować dwustronnie, tylko jeżeli dany plik posiada co najmniej dwie strony. Czy istnieje możliwość automatycznego drukowania dwustronnego z osobnych plików ? Czy jest jakiś sposób, żeby zastosować automatyczny dupleks np. przy drukowaniu rozkładów z tej strony https://komunikacja.radom.pl/ , bezpośrednio z przeglądarki ?
  • Helpful post
    helmud7543
    Level 43  
    Nie, system druku dwustronnego działa tak, że dwie lub więcej stron musi być w jednym pliku, z którego idzie polecenie wydruku. Może dałoby się zautomatyzować tworzenie odpowiedniego pdf z jednostronnych źródeł ale nie znam sposobu.
  • Helpful post
    babat
    Level 21  
    Ja stosuje takie rozwiązanie. Polecenie drukuj ale nie do drukarki tylko do pliku a w moim przypadku do Adobe PDF lub Microsoft Print to PDF. Pierwszy plik poddaje edycji i poleceniem kopiuj wklej wstawiam zawartość innych plików i po kłopocie.
    Wini 230
    Level 23  
    Producenci drukarek powinni zaprogramować opcję drukowania dwustronnego z różnych plików. Zainstalowałem PDFCreator, umożliwiający scalanie plików w jeden i automatyczne drukowanie dwustronne powiodło się