Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najlepsze ustawienia do Baofeng UV-5R

29 Cze 2020 20:30 243 3
  • Poziom 1  
    Czy mógłby ktoś stworzyć mi najlepsze ustawienia do Baofenga UV-5R? Mam blokadę szumów na 1 i dalej mi zacina, jak ktoś mówi, a bardzo dobrze go słychać. Ustawienia bym prosił, żeby zrobić w programie CHIRP.
  • Poziom 37  
    Witam !
    Problemem może być:
    1. Bardzo blisko działający nadajnik na innej częstotliwości.
    2. Nie dokładnie ustawiona częstotliwość w odbiorniku, np. 2,5kHz wyżej lub niżej od pracy nadajnika.
  • Poziom 15  
    Nic nie jest zepsute. Tak ma być i nic z tym nie zrobisz, bo to radio software-owe. W normalnych radiach są jeszcze regulacje poniżej minimum, ale efekt jest prawie zerowy.
    Moderowany przez c2h5oh:

Regulamin punkt 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

Dodano po 2 [minuty]:

Do moderatorów - kiedy powstanie odrębny dział Baofeng ? Prosiłem już miliony razy i nic. Zero odzewu. Musi już najwyższa pora !!!

Moderowany przez c2h5oh:

Kolejny wpis nie związany z zasadniczym tematem będzie skutkował udzieleniem ostrzeżenia.
    Jeżeli tak bardzo Ci zależy na osobnym dziale to zastosuj się do rady Kolegi:

web69 napisał:
    Załóż forum Baosrang i już, albo klub miłośników...

Proponuję zapamiętać bo więcej upomnień nie będzie.

• Poziom 29  
    Załóż forum Baosrang i już, albo klub miłośników. To że jest popularną i tanią marką, nie znaczy żeby budować odrębny dział. Mam UV3R i UV5R i wiem że to kiepskie radia. Ale mam też inne, lepsze.