Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Stary odtwarzacz MP3 na kartę SD (nie uSD) i zasilanie AAA lub Li-ion

DJCheester 29 Cze 2020 21:18 75 0
    DJCheester
    Poziom 16  
    Witam

Miałem kiedyś taki fajny odtwarzacz MP3 na karty SD i zasilanie z pojedynczej baterii AAA jednak podczas nieumyślnej próby wzmacniacza na tranzystorach (mój błąd) zwarłem wyjście audio z zasilaniem i odtwarzacz uległ uszkodzeniu.

Chciałbym dokupić taki lub podobny odtwarzacz z dawnej epoki - bo mój był na chipie SAMSUNGA i całkiem dobrą jakość dźwięku miał. Wyglądał tak.

Jak uległ uszkodzeniu kupiłem kolejne dwa najtańsze odtwarzacze MP3 na allegro wyglądające tak

Jednak jakość dźwięku z wyjścia woła o pomstę do nieba - słaby sygnał pod względem audio, tak jakby dźwięk przeszedł spory mastering (w rozgłośniach jest czasami taki problem że brak dynamiki - w tym odtwarzaczu jest tak samo) i do tego słychać w tle jakieś cykanie tak jakby z części cyfrowej przedostawał się jakiś sygnał zegarowy lub coś podobnego.

Chciałbym od kogoś z Was odkupić stary ale sprawny odtwarzacz MP3 którego już nie używacie najlepiej na kartę pamięci SD i zasilanie AAA ale może być też Li-ion wbudowany.

Czekam na oferty.

Pozdrawiam...