Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka Candy CDW 575S

06 Paź 2005 15:01 5972 9
  • Poziom 12  
    Jest to dziwne że ona pracuje ale nie obracają się ramiona myjące czyżby było za małe ciśnienie?i jak to zrobić?
  • Specjalista AGD
    Dysze w ramionach drożne? Odkręcałeś te ramiona? Niski poziom wody może to robiś, ale musiałby być naprawdę niski. Może turbina w pompie się rozwaliła? ale to bardzo mało prawdopodobne.
  • Poziom 12  
    Ramiona wyczyszczone obracają się lekko i to jest dziwne.
  • Specjalista AGD
    A może pompa myjąca stoi, a pracuje tylko wylewająca, bo włączyło się zabezpieczenie przed zalaniem? :)
    Jak masz wątpliwości, to wlej do środka parę litrów wody.
  • Poziom 12  
    ona poprostu myje woda przez te ramiona wylatuje ale to nie jest to.
    czy silnik niema jakichś większych obrotów??
  • Specjalista AGD
    Próbowałeś z dolewaniem wody? Może gdzieś coś zatkane. Sprawdź jak wygląda wlot do pompy pod sitami. Chyba będzie trzeba obejrzeć pompę myjącą.
  • Poziom 12  
    Rozbierałem wszystko i jest w porządku .Czy programator nie zmienia obrotów silnika??
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    W Bosch/Siemens czasami rozpada się turbina pompy myjącej i wówczas obraca się tylko jedna część turbiny, nie wiem jak jest wytworzona w Candy ale prawdopodobnie do pompy bedziesz musiał zajrzeć.
  • Specjalista AGD
    stan54 napisał:
    Czy programator nie zmienia obrotów silnika??

To nie pralka :) Jeżeli próbowałeś z większą ilością wody i nic, to może ta zmywarka ma naprzemienne mycie i ten mechanizm, który przełącza zablokowany jest jakimś szkłem np.
  • Poziom 12  
    narazie wielkie dzięki wykorzystam każdą radę
    pozdro.

jagby co tojeszcze wejdę na tą stronę
    ----------------------------------------------------------------------------
    "jagby co tojeszcze wejdę na tą stronę"... i poczytam sobie mądrą lekturę:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

skryn