Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LEXMARK X792de - Przy wydruku dwustronnym przesuwa wydruk. Zacina papier.

30 Cze 2020 10:52 147 7

• Poziom 34  
    Witam, tak jak w temacie. Przy zadaniu dwustronnym pierwsza strona wychodzi ok, a druga jest przesunięta według opisu klienta o 1/3 czy też 1/4 strony. Drukarka nie wskazuje zacięć i innych błędów.
    Macie pomysł?
  • Poziom 23  
    Widziałeś to, czy tylko klient? Może jakieś skany? Z paru prób ostatnio wykonanych na różnych modelach maszyn zauważyłem, że co model, to inaczej drukuje drugą strone, a już na pewno nie równo jak pierwszą...

• Poziom 34  
    Witam. Byłem i sprawdziłem. Ogranicznik papieru w szufladzie był rozsunięty około 1 cm. Na razie jest ok.
    Ale w drugiej drukarce mam inny problem drukarka zacina papier przy druku dwustronnym. Kartka zaczepia o grzebień nad utrwalaniem. Prawdopodobnie nie opuszcza się. Czym może to być spowodowane? Jakieś sprzęgło? Czy należy wymienić cały moduł. Niestety miałem ograniczony czas na dokładną diagnozę.

• Poziom 34  
    Przepraszam, ale tak jak pisałem na samej górze "według opisu klienta"- więc nie wiedziałem co i jak. Nie znam tych urządzeń stąd było to pytanie.
    Co do drugiej maszyny to grzebień nie jest połamany, tylko się zacina. Pytam doświadczonych serwisantów, którzy może mieli taki problem. Proszę o wskazówki.
  • Poziom 28  
    Ten grzebień klei się do gąbki wygłuszającej a raczej do tego co z niej zostało o ile dobrze pamiętam to mniej więcej na środku była.
    Poszukaj dobrze to znajdziesz.

• Poziom 34  
    Ok. sprawdzę