Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup laptopa w budżecie do 4000zł

30 Cze 2020 11:29 159 5
  • Poziom 7  
    Witam.
    Poszukuję laptopa do 4000zł.
    Przeznaczenie:
    Praca biurowa, przeglądanie internetu, oglądanie filmów. Czasem jakieś bardzo proste gry ale nie jest to bardzo wymagane bo i tak ma PC.
    Dla kobiety może odrazu zaznaczę więc wygląda się też liczy:)
    Oczekuje aby laptop miał przynajmniej 15 cali klawiaturę numeryczna boczną i przede wszystkim bardzo płynne działanie.
    Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.
    Ps. A mam jej wybór jaki jej się podoba tylko ja się nie znam czy to dobry laptop
    https://www.x-kom.pl/p/543062-notebook-laptop...T38L_UKVvvBSuHXbgv6QXnR1_1cAOLxhoCeKoQAvD_BwE
  • Poziom 24  
    majkel50 napisał:
    Praca biurowa,

Tylko z tego względu nie brałbym Zenbooka. Laptop do pracy biurowej często podróżuje, czyli jest narażony na uszkodzenia, nie celowałbym więc w ultrabooki, a typowe notebooki, np. Dell Vostro.
  • Poziom 24  
    Stever2 napisał:
    z racji tego jest dobrze wykonany.

No, nie wiem co to zmienia, ale tak, jest z aluminium.
    W tym miesiącu na stole miałem dwa egzemplarze z uszkodzonym lewym zawiasem (zastał się od strony MOBO, od strony matrycy był ok).
    Odskakująca matryca też całkiem popularny problem.
    Nie brałbym ultrabooka jako sprzętu stricte przenośnego. Bardziej jako alternatywa dla tableta w domu...
  • Poziom 15  
    OPservator napisał:
    Stever2 napisał:
    z racji tego jest dobrze wykonany.

Nie brałbym ultrabooka jako sprzętu stricte przenośnego. Bardziej jako alternatywa dla tableta w domu...

Bardzo oryginalna opinia, biorąc pod uwagę fakt, że właśnie po to wymyślono ultrabooki i po to je wszyscy kupują :).