Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Uszkodzona bateria telefonu honor 9 lite

30 Cze 2020 12:24 159 7
  • Poziom 2  
    Chciałem wymienić wyświetlacz w moim honor 9 lite, oglądnąłem tutorial na yt i po podpięciu nowego wyświetlacza wszystko działa, jednak podczas demontażu baterii lekko ją uszkodziłem, nie sądziłem że klej będzie na całej powierzchni i to w takiej ilości. Więc czy jest to bezpiecznie aby używać takowej baterii, ewentualnie czy mogę ją jakoś zabezpieczyć.
    Uszkodzona bateria telefonu honor 9 lite Uszkodzona bateria telefonu honor 9 lite
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    enigmaplg napisał:
    Więc czy jest to bezpiecznie aby używać takowej baterii,
    Ja nie miałbym odwagi podjąć takiego ryzyka.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Wymień ją, to nie jest jakiś wielki wydatek, tym bardziej, że masz wszystko "na wierzchu".
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    @enigmaplg Od razu kup nową baterie.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Tylko nie żebyś nie uszkodził wyświetlacza przy jej wymiane :) i zobacz na youtube, jak pięknie sie zapalają lub wybuchają takie baterie. Wniosek nasunie się sam.
  • Poziom 2  
    sebek3 napisał:
    Tylko nie żebyś nie uszkodził wyświetlacza przy jej wymiane :) i zobacz na youtube, jak pięknie sie zapalają lub wybuchają takie baterie. Wniosek nasunie się sam.
    Już zamówiona xD
  • Poziom 2  
    sebek3 napisał:

Dodano po 58 [sekundy]:

Zamówiona nowa bateria