Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.

30 Cze 2020 13:36 408 11
  • Poziom 20  
    O dzień dobry, zostawiłem samochód na kilka dni i okazało się, że kuny mi przegryzły przewód ( poniżej ) z napisem POWER CABLE, a efekt tego taki, że po przekręcaniu kluczyka nic się nie dzieje nic nie pali, czy może mi ktoś pomóc gdzie ten kabelek ma wejść? to bym to skleił izolacją tylko nie mogę znaleźć gdzie by to mogło wejść...

Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód. Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód. Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.
  • Poziom 24  
    Dianton napisał:
    kuny mi przegryzły przewód

Dianton napisał:
    to bym to skleił izolacją

O_o? Skoro jest przegryziony, to trzeba go zlutować / wymienić.
    Jeśli dobrze widzę, na pierwszym zdjęciu widać drugi koniec przewodu.
  • Poziom 20  
    OPservator napisał:
    Dianton napisał:
    kuny mi przegryzły przewód

Dianton napisał:
    to bym to skleił izolacją

O_o? Skoro jest przegryziony, to trzeba go zlutować / wymienić.
    Jeśli dobrze widzę, na pierwszym zdjęciu widać drugi koniec przewodu.

nie, jednak to nie to
  • Poziom 30  
    Przewód dołożony nie wiadomo kiedy i do czego. Po końcówce widać że on taki pocięty bardzo długo, to nie jest świeże przegryzienie. Szukaj raczej innej przyczyny "niepalenia".
  • Poziom 20  
    Coś znalazłem, lecz gdzie to idzie nie mam pojęcia Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód. Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód. Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.

Dodano po 7 [minuty]:

To jest drugi koniec tego przewodu przykręcony śrubą Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.
  • Poziom 30  
    Akumulator masz dobry?Jeśli tak to zobacz jak wygląda takie duże czarne złącze w okolicy akumulatora, bliżej nadkola. Wchodzi tam czerwony przewód z klemy plus, zobacz czyn tam nie zgniło.
  • Poziom 20  
    O to chodzi? Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.

Dodano po 13 [minuty]:

Posprawdzałem w tym grubym czymś te przewody ale wszystko ok
  • Poziom 20  
    To? Nie widzę żeby było coś nie tak. No ja już nie wiem światła są wszystko jest a samochód ani nie dygnie Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.

Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód. Fiat UNO - Nie wiem gdzie włożyć przewód.

Dodano po 1 [minuty]:

Akumulator mam nowy. Ma 3 tygodnie
  • Poziom 43  
  • Poziom 15  
    Ten Power cable to wygląda na przewód od wzmacniacza albo innego tuningu...
    Może zwarł do masy i poszedł któryś bezpiecznik po prostu? Nie wiadomo, jak to właściciel podłączył w swej fantazji...