Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesor do karty rx 580 8gb żeby nie ograniczał jej możliwości

30 Cze 2020 20:31 168 7
  • Poziom 3  
    Szukam procesora do karty graficznej rx 580 8gb który nie będzie jej ograniczał propozycje piszcie na dole. Znalazłem też taką stronę i pytanie czy jest legit https://pc-builds.com/calculator/
    Dopasowałem rx 580 do ryzen 5 1600 wyszło mi 6.18% czyli będą współpracować dobrze.
    A następnie popatrzyłem na gpucheck.com i wyskoczyło mi -12.6fps więc już nie wiem co i jak zdezoriętowało mnie to.
    Budżet na procka to 550zł
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj. Przy tym budżecie nie będziesz miał specjalnie dużego wyboru. 1600/AF to jeden z bardziej opłacalnych procesorów w tych pieniądzach, chociaż warto go jeszcze trochę przetaktować na sensownej płycie.
  • Poziom 3  
    Ok ok. A co do płyty to jakieś polecasz ogarnąłem tak na szybko Gigabyte B450M DS3H i chyba jest git co sądzisz?
    Jest to bardzo przeciętna płyta i do komputera biurowego pewnie bym takiej użył, ale do komputera pracującego z obciążeniem i z planami na podkręcenie na pewno bym wybrał inną.
  • Poziom 3  
    ITSpec. napisał:
    Słaba. Dużo lepiej dopłacić 40 zł do B450M Pro4.

Okej obczajam
    Kartę graficzną już kupiłeś? Bo po postach sądząc założyłeś jakiś budżet na każdy komponent z osobna i coś tam wybrałeś, czasem można to zrobić lepiej rozpatrując całą jednostkę w podanym budżecie.
  • Poziom 3  
    dt1 napisał:
    Kartę graficzną już kupiłeś? Bo po postach sądząc założyłeś jakiś budżet na każdy komponent z osobna i coś tam wybrałeś, czasem można to zrobić lepiej rozpatrując całą jednostkę w podanym budżecie.

Tak kupiłem karte już.