Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Kenwood KID60S10 - pompa od wody chodzi cały czas.

30 Cze 2020 21:05 129 3
  • Poziom 8  
    Witam.
    Posiadam zmywarkę Kenwood, która wypompowuje wodę i nawet jak wody nie ma w zmywarce pompa chodzi dalej... Zalewam zmywarkę woda pompa pompuje wódę i jak wody już nie ma w niej wciąż pompuje do czasu zanim nie odetnę zasilania. Pływak na dole styropianowy grzybek jest ok. działa poprawnie żadnego błędu czy error. Gdzie jest przyczyna ze zmywarka cały czas wypompowuje wodę, której nie ma w zmywarce?
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
  • Specjalista AGD
    Układ przeciwzalaniowy nie został załączony przez cieknącą wodę ?
  • Poziom 8  
    brak jest wycieków wszystko suche , grzybek u podstawy suchy , jak go podnosze do gory klika wlacznik , brak bledu na panelu sterujacym , wypompowoje wode i caly czas tak w kolko , nie pobiera nowej wody , zalewam wode do maszyny recznie , wlaczajac ja pompa automatycznie ja wypompowuje , jak juz nie ma wody ona wciaz pompuje wode ktorej nie ma w zmywarce ... zadnego bledu error ... gdzie przyczyna usterki co sprawdzic
    Zmywarka Kenwood KID60S10 - pompa od wody chodzi cały czas.IMG_202006...221[1].jpg Download (2.33 MB)
  • Specjalista AGD
    Odpompowywanie się zaczyna po wybraniu programu czy po załączeniu zasilania?