Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kursor sam porusza się po ekranie po podniesieniu myszki

01 Jul 2020 21:39 333 6
  • Level 2  
    Dzisiaj kupiłem nowego gryznia ,,Genesis Krypton 110" i po rozpakowaniu zobaczyłem że bardzo przyjemna, podłączyłem i zobaczyłem jak emituje światłem. Zacząłem grać w strzelanki, i nagle zauważyłem, że po podniesieniu myszki kursor sam się przesuwa po ekranie. Od razu po podniesieniu. Co mam robić???
  • Level 2  
    Ale to po podniesieniu myszki.
  • Moderator of Computers service
    Zwykle mysz podnosi się centymetr czy dwa nad podkładkę. Słabej jakości sensor przy błyszczącej powierzchni może mieć problem. Zakładam, że podnosisz mysz na podkładkę jedynie, bo przecież sprawdzenie, czy są drgania kursora po skierowaniu sensora w stronę sufitu nie ma sensu (chociaż w takim przypadku nie powinno też wystąpić - a jeśli występuje to jedyną sensowną radą jest oddanie tego dziadostwa i kupienie poprawnej myszy).
  • Level 2  
    Ja tą myszkę podnoszę na 10 cm i dalej kursor sam po ekranie idzie. Chyba oddam na gwarancje :( a przecież wczoraj kupiłem :(((
  • Moderator of Computers service
    Nie oddawaj na gwarancję tylko zwróć padlinę i znajdź po prostu coś lepszego. Tym razem zwróć uwagę na sensor a nie światełka w obudowie, bo w sumie to sensor jakby nie patrzeć jest jednym z najważniejszych elementów myszy i to on decyduje o jej reakcji na ruch.
  • Level 2  
    Kursor sam porusza się po ekranie po podniesieniu myszki

najlepsze jest to że jest taki ślad sensora ,,czarne to tam gdzie nie świecie"