Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Aparat lepszy od P20 Pro

05 Jul 2020 21:37 153 1
  • Level 8  
    Witam. Nie znam się na aparatach w smartfonach. Chodzi mi o telefony obecnie na tynku które mają tak samo dobry lub lepszy aparat co Huawei P20 Pro. P20 Pro obecnie można kupić tylko z drugiej ręki. Nawet bym kupił tylko ciekawią mnie te wszystkie ogłoszenia gdzie telefon ma na tyle folię ochronną. Tak się zastanawiam czy to dlatego że był w serwisie gwarancyjnym i miał wymieniane plecy dlatego ta folia jest. Oczywiście w każdym takim ogłoszeniu jest 0 wzmianki na taki temat. I teraz też mam w sumie co do tego tematu pytania. Czy da się sprawdzić czy dany telefon był serwisowany i poznać co dokładnie? Nie wiem na podstawie numeru IMEI na przykład? Czy jest spore ryzyko kupowania takiego telefonu. Głównie te telefony są tak 2,3,4 miesiące przed końcem okresu gwarancyjnego i są wystawiane w cenie 1100- 1300 zł. Czy taki oddany na gwarancję gdzie są wymienione plecy czy nawet też i ekran są bezpieczne?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 13  
    Jesli zastosowano w nich oryginalne czesci, sa bezpieczne. Inaczej - nie wiadomo. Na numerze IMEI (*#06#) nie sprawdzisz. W niektorych telefonach jest kod na informacje o gwarancji (nie wiem jak to jest w Huawei, ale np. Nokia ma *#92702689#, wiec moze sie da, w Nokii jest data ostatniej naprawy oznaczona przez serwisanta oraz data zakupu telefonu). A lepszy aparat od P20 Pro? Bedzie drogo, ale na pewno Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, a mialem okazje sie temu przyjrzec i sie oplaca, robi nawet zdjecia i nagrywa w 8K. Przepraszam za brak polskich znakow, ale niestety mam angielski uklad klawiatury w komputerze.