Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
AM TechnologiesAM Technologies
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[8-9.07.2020 webinar]Metody testowania systemów IoT i filozofia 5 C

ghost666 07 Lip 2020 10:59 291 0
 • [8-9.07.2020 webinar]Metody testowania systemów IoT i filozofia 5 C
  Firma Keysigh zaprasza na seminarium internetowe poświęcone wyzwaniom związanym z projektowaniem i testowaniem urządzeń Internetu Rzeczy (IoT), stosując tak zwaną filozofię pięciu C: Connectivity, Continuity, Compliance, Coexistence, Cybersecurity (łączność, ciągłość, zgodność, współistnienie i cyberbezpieczeństwo).

  Dołącz do ekspertów technicznych Keysight w tym 2-częściowym seminarium na żywo, podczas którego omawiać oni będą najważniejsze trendy, i wyzwania branżowe, a także zademonstrują najnowsze rozwiązania testowe i pomiarowe Keysight, które mogą pomóc w pokonaniu pięciu C w przypadku systemów IoT.

  Seminarium zaplanowane jest na środę i czwartek (8 i 9 lipca bieżącego roku). W każdy z tych dni odbędą się po dwa wykłady w godziach 15-17 oraz 19-21 czasu środkowoeuropejskiego. Na seminarium zarejestrować można się tutaj.

  Seminarium to będzie bardzo wartościowym spotkaniem. W jego ramach uczestnicyL

  * Uzyskają najnowsze informacje na temat trendów w branży, wyzwań i rozważań w zakresie projektowania i testowania urządzeń IoT.
  * Połączą się na żywo z ekspertami technicznymi Keysight i uzyskaj odpowiedzi na pytania w czasie rzeczywistym.
  * Zobaczą i wypróbują najnowsze rozwiązania testowe IoT firmy Keysight, które mogą pomóc wyprzedzić konkurencję.

  Wykład podzielony został na dwie części:

  Część 1: Wgląd w ciągłość i łączność

  Ciągłość działania wymaga dłuższej żywotności baterii urządzenia IoT. Dowiedz się, jak mierzyć bardzo dynamiczny prąd i identyfikować krytyczne zdarzenia RF i DC, które zużywają najwięcej energii. Uzyskaj szybki wgląd w żywotność baterii i dowiedz się, jak lepiej zasilać urządzenia podczas testów i rozwoju.

  Testy łączności zapewniają solidną podstawę dla urządzeń IoT do łączenia się z innymi urządzeniami i siecią w ogóle. Dowiedz się o różnych technologiach bezprzewodowych IoT (takich jak LoRa, NB-IoT, LTE-M, Wi-Fi, ZigBee i Bluetooth), testach i rozwiązaniach, które upraszczają testowanie od badań i rozwoju po produkcję

  Część 2: Zgodność, współistnienie i cyberbezpieczeństwo

  Testy zgodności potwierdzają, że urządzenie IoT spełnia zmieniające się standardy regulacyjne w dziedzinie łączności bezprzewodowej, co umożliwia im dostęp do rynków w różnych lokalizacjach. Inżynierowie zaprezentują, jak zmniejszyć ryzyko niepowodzenia w tych testach i jak dotrzymywać budżetu i harmonogramu w tym zakresie.

  Testy współistnienia zapewniają, że urządzenie IoT może działać w zatłoczonym spektrum z innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Dowiedz się, jak ocenić potencjalne ryzyko i zdolność urządzenia do skutecznego utrzymywania funkcjonalnej łączności bezprzewodowej w obecności innych sygnałów zakłócających.

  Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od produktów zaprojektowanych, zbudowanych i sprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa. Możesz sprawdzić bezpieczeństwo produktu za pomocą zautomatyzowanej, powtarzalnej metodologii, która pasuje do twoich procesów programistycznych. Odkryj najnowsze narzędzia do oceny i testowania produktu pod kątem ataków, pozwalające znaleźć i naprawić luki przed wysyłką produktów.

  Źródło: materiały prasowe firmy Keysight

  Fajne! Ranking DIY
  Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9890 postów o ocenie 8116, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.
 • AM TechnologiesAM Technologies