Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Strona na WordPress - ekspert z Sirius Pro radzi

(Sponsored) magic9 08 Jul 2020 07:35 741 0
 • Strona na WordPress - ekspert z Sirius Pro radzi
  Można zaobserwować, że z roku na rok strony WordPress cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Nie wszyscy jednak jeszcze są przekonani do omawianego oprogramowania. W firmie Sirius Pro dostrzegamy wzrost świadomości klientów jeżeli chodzi o strony WordPressa. Dlaczego warto zdecydować się na posiadanie strony internetowej opartej na wspomnianym systemie?

  WordPress jest darmowy
  Specjalizujemy się w tworzeniu stron WordPress, ponieważ jest to darmowe oprogramowanie, które można bez żadnego problemu dostosować do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście osoby, które chcą samodzielnie stworzyć, a następnie prowadzić stronę internetową lub bloga na WordPressie nie mogą zapomnieć o kosztach hostingu czy domeny.

  WordPress jest przede wszystkim bezpieczny
  Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę, że rosnąca popularność WordPressa systematycznie będzie przyciągała uwagę coraz większej liczby hakerów. Uświadamiamy regularnie klientów, a także czytelników naszego bloga WordPress, że oprogramowanie świetnie radzi sobie z wspomnianym problemem. Jest to oczywiście zasługa bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Osoby pracujące nad WordPressem aktualizują oprogramowanie, a także nieustannie dodają coraz to nowsze pluginy. Informujemy zawsze naszych klientów, aby pamiętali o ostrożności i decydowali się pobierać wtyczki tylko i wyłącznie z zaufanych źródeł.

  WordPress jest świetnie dostosowany pod różnego rodzaju rozwiązania e-commerce
  Osoby, które są zainteresowane korzystaniem z omawianego oprogramowania w celu rozwijania swojej firmy powinny ucieszyć się licznymi funkcjami, które umożliwią przekształcenie strony internetowej w profesjonalny sklep. Doskonałym przykładem mogą być takie pluginy, jak WP eCommerce, WooCommerce czy Shopp. Z roku na rok firma Sirius Pro ma coraz więcej klientów, którzy decydują się na sklep internetowy oparty na WordPressie.

  WordPress jest bardzo prosty w użytkowaniu
  Nasi klienci bardzo często nie dowierzają, że pracowanie na stronie na WordPressie jest tak łatwe. Można bowiem korzystać z WordPressa praktycznie od razu po zainstalowaniu. Nie jest tym samym konieczna skomplikowana konfiguracja. Oczywiście nasi pracownicy dostosowują funkcjonalności, a także wygląd do potrzeb klientów. Rekomendujemy również zainstalowanie niezbędnych wtyczek.

  WordPress jest obecnie zdecydowanym liderem na rynku CMS-ów
  Kolejnym powodem, dla którego proponujemy naszym klientom strony na WordPressie jest fakt, że ponad 60% funkcjonujących stron internetowych, które są stworzone na systemach zarządzania treścią korzysta z omawianego oprogramowania. Należy również mieć świadomość, że ponad 30% wszystkich stron internetowych na świecie jest zbudowanych właśnie na WordPressie.

  WordPress może poszczycić się bardzo dobrą reputacją
  Firma Sirius Pro podkreśla swoim klientom, że omawiane oprogramowanie cieszy się bardzo dobrą reputacją. WordPressowi zaufały bowiem takie znane marki, jak CNN, Forbes.com czy Time.com. Ponadto bardzo duża liczba organizacji rządowych ma prowadzone strony na WordPressie.

  WordPress został doskonale przystosowany do wielojęzyczności
  Osoby, które są zainteresowane działaniem na rynku zagranicznym i polskim, potrzebują strony internetowej, która będzie dostępna przynajmniej w kilku wersjach językowych. Omawiane oprogramowanie posiada opcje umożliwiające w bardzo prosty sposób zarządzać nie tylko wyglądem, ale również treściami w wielu językach.

  WordPress jest świetnym rozwiązaniem nie tylko do bloga, ale również strony firmowej
  Koniecznie trzeba zaznaczyć, że WordPress zaczynał jako platforma blogowa. Oprogramowanie zdążyło jednak rozwinąć się do profesjonalnego CMS-a z ogromną liczbą przydatnych funkcji. Zalecamy klientom zbudowanie na WordPressie nie tylko i wyłącznie bloga firmowego, ale również całej strony internetowej.

  Dowiedz się więcej o tym jak wygląda tworzenie stron WordPress.

  WordPress może bez żadnego problemu łączyć się z przydatnymi narzędziami
  Klienci firmy Sirius Pro decydują się na strony internetowe oparte na WordPressie, ponieważ dzięki temu mogą nadal korzystać z kluczowych narzędzi do e-mail marketingu czy istotnych funkcji płatniczych. Nasi specjaliści są w stanie w bardzo krótkim czasie połączyć WordPressa z aplikacjami firm trzecich. Można bowiem do tego celu wykorzystać bardzo dużą liczbę dostępnych pluginów.

  Oprogramowanie obsługuje różne typy mediów
  Należy zdawać sobie sprawę, że WordPress to nie tylko i wyłącznie treści pisane. Oprogramowanie posiada bowiem liczne funkcje umożliwiające wykorzystanie plików audio, wideo czy zdjęć. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że omawiana platforma wspiera również treści embeded. Użytkownik może zatem bez żadnego problemu wstawiać na stronie internetowej opartej na WordPressie zdjęcia z Instagrama czy filmy z YouTube.

  WordPress pozwala na skalowalność
  Jak wiadomo - wydawcy czy organizatorzy eventów potrzebują do swojej codziennej pracy znacznie więcej niż jedną stronę internetową do zarządzania poszczególnymi gałęziami swojego biznesu. Strony internetowe na WordPressie można bez większego problemu modyfikować, kopiować czy nawet przenosić. W ten prosty sposób można bardzo tanim kosztem budować bardzo dużą liczbę odpowiedników. Z roku na rok nasza firma ma coraz większą liczbę klientów, którzy chcą posiadać kilka bardzo podobnych stron internetowych na WordPressie.

  Ogromna społeczność
  Jak zostało już wspomniane wcześniej z oprogramowania korzysta ogromna liczba ludzi na całym świecie. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że wokół WordPressa zbudowała się liczna społeczność. Ludzie są zainteresowani na różnych grupach na portalach społecznościowych pomagać innym nawet w najprostszych kwestiach. Należy także zaznaczyć, że systematycznie organizowane są różnego rodzaju spotkania społeczności zafascynowanej omawianym oprogramowaniem.

  System jest bardzo przyjazny dla mobile
  Klienci naszej firmy doceniają, że system został właściwie zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Jak wiadomo ma to ogromne znaczenie dla biznesu w praktycznie każdej branży. Wszystkie wykonywane przez nas strony internetowe na WordPressie prezentuję się doskonale zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że strona będzie wyglądała świetnie, jeżeli zostanie dobrany profesjonalny szablon WordPress.

  Z WordPressa może korzystać wiele osób jednocześnie
  Firmy mogą bez żadnego problemu podzielić zarządzanie stroną na WordPressie na dowolną liczbę osób. Ponadto określone zadania czy dostępne funkcje można udostępnić poszczególnym osobom. W ten sposób można liczyć na znacznie większą efektywność pracy. Warto również zaznaczyć, że WordPress Codex posiada opis kompletnej listy ról, jakie można bez problemu przypisać określonym użytkownikom omawianej platformy.

  Nie ma konieczności wiązania się z jednym dostawcą hostingu
  W przypadku, gdy dany użytkownik będzie musiał w pewnym momencie zmienić hosting, ponieważ obecny nie radzi już sobie z dużym ruchem, można dokonać zmiany bez większego problemu. Strony internetowe na WordPressie doskonale będą działały praktycznie na każdym serwerze.

  Możliwość tworzenia harmonogramu publikowanych postów
  Twórcom WordPressa udało się stworzyć możliwie najbardziej wygodne oprogramowanie dla użytkownika. Jest bowiem możliwość publikowania postów w wybranym przez siebie momencie. osoba zainteresowana może również wrzucić wpis wtedy, gdy będzie niedostępna. WordPress pozwala ustawić publikację wybranej treści na określony czas. W ten sposób można zdecydowanie wcześniej przygotować nie tylko content, ale również okres danej publikacji.

  Strony WordPress są bardzo przyjazne dla SEO
  Firma Sirius Pro specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych na WordPressie, ponieważ oprogramowanie jest perfekcyjnie dostosowane do SEO. Klienci mogą w ten sposób uzyskać zdecydowanie większy ruch na swoich stronach. Oczywiście konieczna jest specjalistyczna wiedza związana z pozycjonowaniem stron internetowych. Należy także podkreślić, że kod oprogramowania korzysta z semantycznego znakowania. Ponadto wtyczki takie, jak All in One SEO, Jetpack czy Yoast znacznie pomagają jeżeli chodzi o optymalizowanie strony czy treści.

  Ważne elementy WordPressa dla SEO:

  • Szybkość ładowania - informujemy zawsze naszych klientów, że ładowanie strony internetowej będzie w bardzo dużym stopniu uzależnione od systemu CMS. Omawiany WordPress został domyślnie dostosowany pod bardzo wysokie prędkości.
  • Bardzo dobry standard pod względem kodowania - użytkownik może sobie tylko wyobrazić, jak bardzo zaawansowany musi być kod WordPressa, jeżeli jego nowe wersje publikowane są od 2003 roku praktycznie co każdy miesiąc.
  • Optymalizacja obrazów – należy wiedzieć, że dodanie alt tagów czy alt tytułów zajmie zaledwie chwilę. Wspomniany element nie będzie zatem stanowił praktycznie żadnego problemu, jeżeli użytkownik będzie zainteresowany zoptymalizowaniem zdjęcia w danym wpisie.
  • User Experience – oprogramowanie zostało właściwie zoptymalizowane do prawidłowego działania na różnych systemach, przeglądarkach czy urządzeniach.

  WordPress jest bardzo "dojrzałym" oprogramowaniem
  Warto wiedzieć, że WordPress ma już ponad 15 lat. Oprogramowanie było w tym czasie nie tylko testowane, ale również poprawiane czy ulepszane praktycznie na wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu powstał najpopularniejszy system do zarządzania treścią.

  Podsumowanie
  Można mieć całkowitą pewność, że twórcy WordPressa zrobili praktycznie wszystko, by nie tylko stworzyć, ale również utrzymać najwyższej możliwej jakości system CMS. Firma Sirius Pro od samego początku istnienia jest zdania, że WordPress jest zdecydowanie najlepszym sposobem na postawienie własnej strony internetowej. Nie można oczywiście zapomnieć, by strona wyglądała profesjonalnie. Dobrym przykładem wykorzystania możliwości WordPressa jest strona Porady.org.

  [Artykuł sponsorowany]
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 833 posts with rating 368, helped 11 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.