Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Gtmedia freesat v8 nova - Nie włącza się po wgraniu nowego softa.

09 Lip 2020 15:26 210 1
  • Poziom 2  
    Witam poszukuje Pomocy.
    Odkupiłem od Kolegi dekoder żeby sprawdzić jak to się je. Niestety zabrałem się od razu do wgrywania nowego firmware. Po wgraniu Dekoder się wyłączył i nie chciał się włączyć przez dłuższą chwilę, odłączyłem go od prądu. Pojawił się błąd LO21. Następnie sflashowałem żeby wgrać oprogramowanie od 0, raz się włączył żeby za chwilę się wyłączyć i od tej pory gdy próbuje wgrać plik flash naciskając na pilocie "menu" pojawia się komunikat FUP9, Następnie wyskakuje błąd LO25 LUB LO28. Da się coś z tym zrobić ?
    Jeśli nie to jest ktoś w stanie to naprawić odpłatnie?
    Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc
  • Poziom 2  
    Witam poszukuje Pomocy.
    Odkupiłem od Kolegi dekoder żeby sprawdzić jak to się je. Niestety zabrałem się od razu do wgrywania nowego firmware. Po wgraniu Dekoder się wyłączył i nie chciał się włączyć przez dłuższą chwilę, odłączyłem go od prądu. Pojawił się błąd LO21. Następnie sflashowałem żeby wgrać oprogramowanie od 0, raz się włączył żeby za chwilę się wyłączyć i od tej pory gdy próbuje wgrać plik flash naciskając na pilocie "menu" pojawia się komunikat FUP9, Następnie wyskakuje błąd LO25 LUB LO28. Da się coś z tym zrobić ?
    Jeśli nie to jest ktoś w stanie to naprawić odpłatnie?
    Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc

Dodano po 8 [godziny] 55 [minuty]:

Format pendrive na fat32. Wrzucilem sflashowany soft. Wyskoczyło na tv ze sie instaluje i nie wyłączać. Soft na nowo wgrany, tuner działa.