Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Mitsubishi Pajero V6 3.0 1994 - Brak reakcji skrzyni automatycznej

10 Lip 2020 15:02 504 17
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z pajero 3.0 v6 automat, po wymianie skrzyni nalaniu 鈍ie瞠go oleju po odpaleniu by這 wszystko ok. Powoli zmieni貫m biegi i wydawa這 si 瞠 b璠zie dobrze auto chcia這 jecha, po przejechaniu 2 km zatrzyma貫m si wzi掖em wsteczny kawa貫k do ty逝 pr鏏a wbicia D i zero reakcji. Co bym nie wbi nic si nie dzieje. Prosz o pomoc.
  • Poziom 39  
    Sprawdzi貫 chocia czy oleju nie zgubi貫, po陰czenie wybieraka ze skrzyni? Reduktor nie jest w po這瞠niu Nn?
  • Poziom 9  
    Nie zgubi貫m oleju. W pajero reduktor nie ma po這瞠nia N.
  • Spec Automatyczne skrzynie bieg闚
    Przy wymianie skrzyni bieg闚 sprz璕這 hydrokinetyczne zosta這 przy silniku czy wymontowa貫 wraz ze skrzyni bieg闚 ?
  • Poziom 39  
    Leeszek2607 napisa:
    Nie zgubi貫m oleju. W pajero reduktor nie ma po這瞠nia N.

Poczytaj o skrzyni super-select.
  • Poziom 9  
    Demontowalem 瞠 skrzynia. Tak samo montowalem. Co mog這 si sta?

Dodano po 12 [minuty]:

Kolego manta dzi瘯uj Ci 瞠 chcesz mi pom鏂 ale mo瞠 jaki link albo nie wiem. Mo瞠 w豉snymi s這wami m鏬 by pom鏂. Z tym reduktorem to wydaje mi si 瞠 nie ma pozycji N, na wybieraku przynajmniej nie ma.

Dodano po 49 [sekundy]:

B璠 wdzieczny
    Sprawd czy pompa wytwarza ci郾ienie. Potrzebny b璠zie podno郾ik lub kana. Uruchom silnik i poluzuj po陰czenie przewodu (s dwa) id帷ego od skrzyni bieg闚 do ch這dnicy cieczy ch這dz帷ej (oboj皻nie kt鏎y, ten do kt鏎ego jest lepsze doj軼ie). Olej powinien mocno wycieka.
    Ps. podaj miesi帷 produkcji z 1994r, poniewa do maja 1994r. montowane by造 AW372L (A44DL) a od czerwca 1994r. AW30-40LE (A340F).
  • Poziom 9  
    Nie ma ci郾ienia oleju. Ma這 co cieknie.
    Przypuszczam 瞠 masz uszkodzon pomp oleju.
    Ps. podaj miesi帷 produkcji z 1994r, poniewa do maja 1994r. montowane by造 AW372L (A44DL) a od czerwca 1994r. AW30-40LE (A340F).
  • Poziom 9  
    Podam jak wr鏂 do domu. Je瞠li mam ta poprzednia skrzynie m鏬 bym wymieni ta pompe? Przyczyn 瞠 ta pompa pad豉 mo瞠 by 鈍ie篡 olej? Kiedy s造sza貫m 瞠 w takich skrzynkach lepiej dola ni zmienia olej?
  • Poziom 9  
    Mitsubishi Pajero V6 3.0 1994 - Brak reakcji skrzyni automatycznej

Dodano po 1 [minuty]:

Teraz dopiero dok豉dnie doczyta貫m 瞠 w tym co napisa貫 by kod skrzyni. Chyba to wystarczy?
  • Pomocny post
    Spec Automatyczne skrzynie bieg闚
    Aby na 100% upewni si czy pompa oleju jest sprawna to wyci庵nij miark oleju od skrzyni bieg闚 (silnik nie pracuje) i sprawd (pomierz) stan oleju. Nast瘼nie uruchom silnik i pomierz ponownie. Przy sprawnej pompie stan na uruchomionym silniku powinien si obni篡 + - 2.5 - 3 cm.
  • Poziom 9  
    Nie kolego stan oleju jest taki sam kiedy jest odpalony i kiedy silnik nie pracuje.
  • Pomocny post
    To masz uszkodzon pomp oleju. Skrzynia do wymontowania z pojazdu.
  • Poziom 9  
    No to pi瘯nie. Najgorszy scenariusz. 3 dni temu wsadzilem i teraz znowu. A powiedz mi kolego co mo瞠 by tego przyczyna? 2km zrobi貫m. Czyli pow鏚 jest gdzie po mojej stronie? Co 幢e zrobi貫m przy monta簑?

Dodano po 14 [minuty]:

Czy m鏬 bym prze這篡 ta pompe 瞠 starej skrzyni? Czy da rady zregenerowa taka pompe??
  • Pomocny post
    Przedzwo, numer na pw.
  • Poziom 9  
    Zadzwonie ale nie w niedziel. Troch pogrzebalem i tak to chyba moja wina. Przy monta簑 nie nacelowalem sprzeglem hydrokinetycznym na pompe olejowa!
  • Poziom 9  
    Temat zako鎍zony. Problem rozwi您any. 柝e za這穎ne sprz璕這 hydrokinetyczne i uszkodzona pompa oleju. Zmieni貫m sprz璕這, pomp i auto je寮zi. Dzi瘯i za pomoc.