Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Tv Philips 55PUS6262/12 - nie reaguje na pilota itd.

11 Jul 2020 21:06 762 5
  • Level 3  
    Witam,
    posiadam telewizor marki Philips, model 55PUS6262/12, nie wiem czy ogólnie ten model to porażka czy mam wadliwy egzemplarz, zawieszanie się tego telewizora od jakiegoś czasu to dla mnie standard ale to co zrobił teraz jest niemożliwą sytuacją, już opisuję problem, gdy go kupiłem działał normalnie, po jakimś czasie już lekko się zacinał, od czasu gdy zalogowałem się do aplikacji Netflix, było coraz gorzej, gdy chciałem wpisać jakikolwiek film w polu wyszukiwania, TV się zaciął, nic nie można było zrobić tylko jedynym rozwiązaniem było odłączenie telewizora od zasilania, potem było już wszystko ok, rozumiem, nie wszystko może być idealne ale to przechodzi już samego siebie, dzisiaj próbowałem odpalić opcję Miracast, gdy dowiedziałem się w pełni co to jest i do czego to służy, pomyślałem, że to super opcja i warto to wykorzystać, były problemy z włączeniem, ponieważ dopiero za trzecim razem połączył się prawidłowo, po jakimś czasie się rozłączyłem i nic się nie działo, automatycznie przełączyło się na programy i mogłem spokojnie przeglądać kanały, po paru minutach postanowiłem ponownie włączyć funkcję, połączył się, wszystko na miejscu, po chwili włączyłem grę, działało ale niestety do czasu... Później jakby stracił połączenie lub się zawiesił, nie wiem do końca czym to było spowodowane, ponieważ internet mam dobry, zrobił się czarny ekran, odłączyłem go od zasilania tak jak robiłem zawsze ale to nic nie pomogło, nie reaguje w ogóle na pilota, nie świeci się Ambilight, tylko słyszę piszczenie (co oznacza, że jest włączony) ale nie widzę tego, nie da się nic zrobić, widzę też, że ekran się świeci ale nic się nie dzieje, ktoś może udzieli pomocy? Jeśli tak, proszę mi napisać, co może być przyczyną, według mnie oprogramowanie ale nie jestem pewien. Możecie też napisać czy można to np. samego naprawić czy nie.
    Z góry dzięki za wszelką pomoc! :)
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 12  
    Czy na ekranie po poświeceniu np latarką widać jakiś obraz ?
  • Level 3  
    Nie widać żadnego obrazu, oprócz tego, że cały ekran się tak jakby świeci (nie ma normalnego czarnego ekranu), a sam telewizor zachowuje się tak jakby nie wiedział co zrobić..
  • Helpful post
    Level 12  
    Prawdopodobnie płyta główna siadła
  • Level 3  
    Dzięki za pomoc, pozdrawiam (◠‿◕)
  • Level 3  
    Problem został rozwiązany :)