Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[20-31.07.2020, targi]Wejdź w świat skalowalnego przemysłowego Ethernetu ADI

ghost666 15 Lip 2020 22:06 387 0
 • [20-31.07.2020, targi]Wejdź w świat skalowalnego przemysłowego Ethernetu ADI
  Firma Analog Devices zaprasza na internetowe targi "Elektronik", które odbędą się w dniach 20-31 lipca bieżącego roku.

  Odwiedź Analog Devices na Elektronik - w świecie nowych rozwiązań; interaktywnym i bezpłatnym wydarzeniu internetowym dla inżynierów elektroników, organizowanym przez niemieckiego wydawcę WEKA Fachmedien. Wejdź na wirtualne stoisko ADI i odkryj ADI Chronous - wiodącą ofertę niezawodnych, skalowalnych i bezproblemowych rozwiązań w zakresie łączności przemysłowej Ethernet, aby rozpocząć swoją podróż do Przemysłu 4.0. Skorzystaj z okazji, aby porozmawiać na żywo z ekspertami przemysłowymi Analog Devices i dołączyć do wielu prezentacji online na temat przyszłości łączności Ethernet na wirtualnym forum konferencyjnym.

  Rozpocznij swoją wirtualną wycieczkę na stoisku ADI i dowiedz się więcej o pakiecie produktów dla przemysłowej łączności Ethernet, które łączą w sobie technologie, aplikacje, oprogramowanie oraz funkcje bezpieczeństwa, zaprojektowane w celu połączenia świata rzeczywistego z sieciami fabrycznymi i nie tylko z chmurą, w tym:
  * Pierwszy w branży przemysłowy interfejs Ethernet zgodny z IEEE 802.3cg / 10BASE-T1L z warstwą fizyczną (PHY), umożliwiający nowy wgląd w środowiska kontroli procesów i rozszerzenie zakresu analizy dużych zbiorów danych.
  * Niezawodne rozwiązania warstwy fizycznej Ethernet dla bezawaryjnej, krytycznej czasowo komunikacji z gigabitowymi prędkościami nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.
  * Innowacyjna technologia wbudowanego switcha od ADI, która obsługuje zarówno dzisiejsze protokoły sieci przemysłowej Ethernet, jak i przyszłe standardy sieci wrażliwych na czas (TSN).
  * Wstępnie certyfikowane platformy łączności interfejsu sieciowego, które są dostarczane wraz z oprogramowaniem wieloprotokołowym dla skrócenia cykli programowania i krótszego czasu wprowadzania na rynek urządzeń polowych i systemów sterowania.

  Na wydarzenie zarejestrować można się tutaj.

  Targi otworzy wykład "Przyszłość łączności Ethernet w systemach przemysłowych" jaki zaplanowano na pniedziałek, 20 lipca:

  Aby zrealizować cele Przemysłu 4.0, opartego na silnie połączonym, inteligentnym i elastycznym wytwarzaniu, potrzebne są nowe rozwiązania w zakresie łączności przemysłowej, które umożliwiają zwiększenie przepustowości danych i zapewnienie konwergentnej sieci. Ponieważ przemysł procesowy obejmuje Przemysł 4.0, czujniki i urządzenia wykonawcze wymagają łączności Ethernet na okablowaniu przy pojedynczej skrętki do odległości do 1 km (nowy standard IEEE 802.3cg-2019 / 10BASE-T1L) w iskrobezpiecznych aplikacjach strefy 0. Prezentacja ta omawia wyzwania i rozwiązania nowych technologii Ethernet dla przyszłych systemów komunikacji przemysłowej.

  Źródło: materiały prasowe firmy Analog Devices

  Fajne! Ranking DIY
  Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9890 postów o ocenie 8116, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.
 • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści