Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy

magic9 16 Lip 2020 07:24 2118 3
 • Trwają obchody szóstej rocznicy działalności PCBWay. Z tej okazji firma oferuje tysiące kuponów zniżkowych dla nowych i stałych klientów.

  W jaki sposób możesz skorzystać z promocji i zdobyć kupony zniżkowe?

  Po pierwsze, będąc użytkownikiem PCBWay możesz otrzymać 7 kuponów o łącznej wartości 410 USD na stronie akcji.
  Dodatkowo, jeśli udostępnisz wydarzenie w mediach społecznościowych lub zaprosisz inną osobę do złożenia zamówienia, otrzymasz więcej szans, aby ponownie dostać wszystkie te kupony.

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy


  Następnie masz szansę zdobyć kupon główny - za każdą zapłaconą kwotę 100 USD w jednym zamówieniu, można otrzymać kupon o wartości 10 USD. Na tej podstawie: zapłać 200 $, otrzymaj 20 $, zapłać 300 $, otrzymaj 30 $... - tak aż do 100 $ kuponu.

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy


  Ostatnia z szans na zniżki to Szczęśliwy Traf. Po złożeniu zamówienia na stronie PCBWay.com, możesz wziąć udział w 3-krotnym losowaniu nagród. Masz nawet szansę na całkowicie bezpłatną realizację swojego ostatniego zamówienia.


  Zanim przyłączysz się do powyższych działań promocyjnych - czy na pewno znasz wszystkie usługi oferowane przez PCBWay?
  Firma PCBWay jest zaangażowana w rozwiązywanie problemów związanych z zakupem płytek PCB oraz zaspokaja różne potrzeby klientów powiązanych z płytkami PCB. Oprócz standardowych PCB, PCBWay oferuje również następujące usługi zaawansowanego prototypowania PCB:

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy


  1. Płytki aluminiowe (jedno- i wielowarstwowe):

  Podłoże aluminiowe to laminat na bazie aluminium z powłoką miedzianą, zapewniający dobre odprowadzanie ciepła - jest podstawowym materiałem w technologii budowy układów elektronicznych dużej mocy i technologii połączeń. Laminat taki składa się z trzech warstw: warstwy obwodu elektronicznego (folia miedziana), warstwy izolacyjnej i aluminiowej warstwy podstawowej. Dwustronna płytka tego rodzaju ma natomiast: warstwę obwodów elektronicznych, warstwę izolacji, aluminiową warstwę podstawową i znowu warstwę izolacji i ścieżek.

  PCBWay może wytwarzać tego rodzaju laminaty z od 1 do 8 warstw; grubość płytki jest mniejsza niż 3,0mm; odprowadzana moc mieści się w zakresie od 1 do 3 W.

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy  2. Jedno- i wielowarstwowe płytki miedziane

  Podłoże miedziane jest droższe od innych podłoży metalowych. Jego przewodność cieplna jest jednakże wielokrotnie wyższa od aluminium. Nadaje się zarówno do produkcji obwodów wysokiej częstotliwości i do zastosowania w systemach, gdzie występują duże wahania temperatury, jak i w precyzyjnym sprzęcie komunikacyjnym.

  3. Kontrola impedancji

  W liniach długich w urządzeniach elektronicznych zespolona rezystancja propagacji sygnałów wysokiej częstotliwości lub fal elektromagnetycznych nazywana jest impedancją charakterystyczną linii długiej. Gdy sygnał cyfrowy jest przesyłany na płytce drukowanej, wartość impedancji charakterystycznej płytki drukowanej musi być zgodna z impedancją elementów wejściowych i wyjściowych. Jeżeli nie jest ona zgodna, energia przesyłanego sygnału zostanie odbita, rozproszona, wytłumiona lub przesunięta w czasie, co poważnie wpływa na integralność sygnałów. W takim przypadku należy przygotować płytkę z kontrolowaną impedancją, aby dopasować charakterystyczną wartość impedancji laminatu do danego elementu.

  Obecnie PCBWay może wykonywać płytki o kontrolowanej impedancji z wykorzystaniem płytek wykonanych z FR-4, FPC, miękkich i twardych, itp.; liczba warstw, którą można uzyskać to od 2 do 20 warstw, a tolerancja impedancji wynosi typowo ±10% (w najlepszym przypadku ± 8%).

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy  4. Układy HDI ze ślepymi i zagrzebanymi otworami

  Ślepe otwory to otwory widoczne tylko na jednej stronie płytki drukowanej - nie przechodzą one przez wszystkie warstwy PCB; otwory zagrzebane z kolei odnoszą się do przelotek "zakopanych" wewnątrz płytki drukowanej - niewidocznych z żadnej strony PCB. Zastosowanie otworów nieprzelotowych i zagrzebanych jako przelotek elektrycznych znacznie zmniejsza rozmiar płytek drukowanych typu HDI (High Density Interconnect), zmniejsza liczbę potrzebnych warstw ścieżek, poprawia kompatybilność elektromagnetyczną i inne parametry elektryczne systemu, a także ułatwia i przyspiesza pracę projektową oraz umożliwia zredukowanie kosztów systemu.

  5. Laminat Rogers

  Rogers to rodzaj laminatu dedykowanego do układów wysokiej częstotliwości. Charakteryzuje się on doskonałą jednorodnością stałej dielektrycznej i stabilnością temperaturową. Współczynnik rozszerzalności cieplnej warstwy dielektrycznej jest bardzo zbliżony do współczynnika rozszerzalności cieplnej folii miedzianej. Może być on używana do układów o ultrawysokiej częstotliwości pracy, w tym układów mikrofalowych, gdzie pozbawiony jest wad podłóż opartych na PTFE.

  Ze względu na bardzo niską absorpcję wody, może być idealnym wyborem do zastosowań w środowisku o wysokiej wilgotności, zapewniając klientom PCBWay najwyższej jakości układy i związane z nimi zasoby w sektorze systemów wysokiej częstotliwości, a także pozwalając na dokładną kontrolę jakości powstałego produktu.

  Obecnie, substraty Rogers, używane przez PCBWay, jest podłożem ceramicznym, które może osiągnąć od 4 do 6 samych warstw ceramicznych lub od 4 do 8 warstw w przypadku układu mieszanego.

  6. FPC

  PCBWay może wyprodukować mający od 1 do 8 warstw laminat elastyczny typu FPC. Grubość takiej płytki drukowanej wynosi od 0,06 mm do 0,4 mm, a minimalna szerokość ścieżki czy odległość ścieżek na laminacie jedno- i dwuwarstwowym wynosi 2 milsy. W przypadku wielowarstwowych płytek FPC minimalna szerokość i odległość ścieżek wynosi 3 milsy. Grubość miedzi w tego rodzaju laminacie wynosi od 11,6 µm do 70 µm.

  PCBWay - atrakcyjne kupony dla klientów z okazji 6. Rocznicy  7. Laminaty typu flex-rigid


  Laminat tego rodzaju ma na celu połączenie cienkiej warstwy laminatu elastycznego z sztywnym PCB pod spodem. Taki stos jest wspólnie laminowany w jedną płytkę drukowana, która miejscami może być elastyczna, a miejscami sztywna. Ze względu na zastosowanie wielu materiałów i wiele wymaganych etapów produkcji, czas produkcji tego rodzaju płytki jest dłuższy, a koszty produkcji wyższe.


  Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi webowemu, każdy może otrzymać natychmiastową wycenę w dowolnym momencie.

  >>> Wypróbuj teraz, kliknij tutaj <<<  [Artykuł sponsorowany]
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 479 postów o ocenie 236, pomógł 8 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
 • PCBwayPCBway
 • #2
  398216 Usunięty
  Poziom 43  
  magic9 napisał:
  za każdą zapłaconą kwotę 100 USD w jednym zamówieniu, można otrzymać kupon o wartości 10 USD.
  Czyli 10%... Dużo to to nie jest. :)
 • PCBwayPCBway
 • #3
  FastProject
  Poziom 28  
  A dodatkowo ważne tylko miesiąc....szału nie ma biorąc pod uwagę, że takie PCBway jest droższe od np JLCPCB, czy ALLPCB.
 • #4
  yego666
  Specjalista PLD
  FastProject napisał:
  .szału nie ma biorąc pod uwagę, że takie PCBway jest droższe od np JLCPCB, czy ALLPCB.

  Gdyby byli tańsi to nie potrzebowaliby takiej promocji :)