Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Falownik GoodWe, sieć lan

kamilexc 16 Jul 2020 12:13 1776 4
    kamilexc
    Level 3  
    Witam, czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć krok po kroku jak podłączyć falownik GoodWe z siecią LAN oraz jak połączyć aplikację do niego. Było u mnie kilku ,,fachowców'' i skasowali mnie trochę a nic nie zrobili. Proszę o pomoc.
    Dziękuje
    pikarel
    Level 34  
    To tak, jakbyś prosił o streszczenie w kilku słowach przeczytanych podręczników oraz wielu godzin wykładów, wielu godzin własnych dociekań i własnej lektury fachowej literatury a także kilku lat doświadczenia związanego w tym podręcznikiem, tymi wykładami,
    Pewnie się obrazisz, ale to wręcz dziecinne podejście do tak rozległego zagadnienia, jakim jest cyfrowe sterowanie urządzeń przemysłowych, protokoły sterowania w takich instalacjach, akwizycja danych i ich wykorzystanie do dalszego sterowania.
    Nawet specjalista obsługujący jeden typ urządzeń wciąż nie wie wszystkiego, co chciałby wiedzieć i ma tego świadomość.
    Ty chcesz wiedzieć wszystko, nie wiedząc o tym czymś nic.
    kamilexc
    Level 3  
    Rozumiem Pana. W internecie musi byc jakis poradnik jak podlsczyc falownik z siecią Lan i aplikacje zrobić. Do sieci WiFi podłanczalem wiele razy falownik GoodWe u znajmomych i wszystko szlo bez problemów. Teraz tylko mam u siebie problem duzy z podłączeniem z siecią lan. I prosiłem tylko o jakis zarys najlepiej jak to zrobić.
    tofikon6
    Level 10  
    a tak generalnie to Pan chce się podłączyć do sieci wifi czy lan za pomocą RJ'tki?