Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka (laser, mono) do domu ~500zł

18 Lip 2020 17:49 348 3
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich.

Potrzebuję drukarki do domu (obecnie nie mam żadnej, kiedyś był jakiś Brother mono laser). Druk... pewnie kilka stron miesięcznie, kolor bardzo sporadycznie i nie wiem czy ładować się w to, ale chyba nie.
    Ważne dla mnie żeby miała WiFi. Fajnie jak będzie duplex. Tanie drukowanie mile widziane (tanie tonery/tusze i bezproblemowe) i w miarę bezobsługowa (wolałbym nie dolewać tuszy, tylko jak coś wymienić kartridż, nie bawić się z chipami). Rozmiarowo mniejsza będzie lepsza, ale za miniaturyzację się płaci zazwyczaj.
    Chyba nie ma sensu ładować się w atrament kolor.
    Jakby był skaner to może czasem bym skorzystał, ale w obecnej erze to chyba przeżytek w domu, zawsze można zdjęcie zrobić telefonem i wysłać.
    Może jakaś używka warta poszukania na Allegro? OS na kompach to Windows10 gdyby miało znaczenie.

Tak więc chyba padło na: laser, mono z WiFi i jak się uda duplexem, możliwy skaner. Nie mam preferencji markowych.
    W sumie jak się zmieszczę w 300zł to też fajnie.

Dzięki za wszelkie propozycje.
  • Poziom 34  
    Witaj - 300zł to kłopot - do 500zł wg. mnie najsensowniejszy zakup to BROTHER HL-1223WE
  • Poziom 3  
    A HL-L2352DW ? jakies opinie?
  • Poziom 34  
    Porównaj cenę części eksplatacyjnych :
    -bęben
    -toner
    oryginał vs zamiennik , podałem Ci mozliwy najsensowniejszy egzemplarz by nie wydawać majątku.
    Na obie masz 3 lata gwarancji.