Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

źle podpięty delco cdr500

boluś 07 Oct 2005 16:25 1055 5
    boluś
    Level 2  
    Witam
    Kupiłem Peugeot 405 z firmowym radiem (delco CDR500(E)). Radio bez oznak życia, po wyjęciu okazało się że źle został podpięty, przepiąłem i radio zaświeciło - ale nic więcej :(:cry: Na wejście MRQ weszło 12V. Chciałbym to radio reanimować, ale nie ukrywam że jest to dla mnie rzecz nowa. Czy ktoś miał taki przypadek i wie co najpierw powinienem sprawdzić ?? Jak pisałem wcześniej kupiłem w takim stanie więc nie jestem pewny czy to wina złego podpięcia. Czy jest to opłacalne dla kogoś kto nie ma do tego specjalnych programatorów itp ?? Za wszelkie sugestię z góry dzięki bardzo.

Pozdrawiam

Boluś
    orion
    Level 23  
    DELCO CDR500 fabrycznie było montowane w Oplu a nie we francuzach i nie będzie chodzić z twoim wyświetlaczem no chyba że są wersje delco dla peugeot o których ja nie słyszałem
    :D
    boluś
    Level 2  
    To ja mam jakiś wyświetlacz do tego radia w samochodzie ?? ?? ?? Ale ja potrzebuję tylko muzyki posłuchać ... Help
    TYTUS...
    Level 32  
    Jesli był pomylony plus z minusem szukaj uszkodzenia w zasilaczu.

Też się nie spotkałem żeby to chodziło w peugeocie.
    trytronik
    Level 22  
    Jeśli został pomylony plus z minusem, to pewnie wyparowała ścieżka od minusa to pierwsze na co zwróciłbym uwagę. Bez jakichkolwiek pomiarów nic się okaże i nie będzie możliwa pomoc.

Krzysztof
    SlaweK
    Level 43  
    MRQ jest połączone z procesorem. Jest wielce prawdopodobne że uwaliłeś procesor w tym radiu. Z tak mało elektronicznym podejściem napewno nie naprawisz tego radia a jak pisali koledzy, przeznaczone jest ono do Opla a nie Peugeota. Owszem, w Peugeotach ale wyższych niż 405 był wyświetlacz ktory wyświetlał informacje z radia ale z Oplowskimi radiami nie będzie chodził. Żeby naprawić to radio musisz mieć sporo doświadczenia i oryginalny wyświetlacz z Opla żeby widziec co radio robi. Cudownego zaklęcia nie ma. Trzeba mierzyć i myśleć przy tym a nikt nie jest jasnowidzem.

SławeK