Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator

kretelos 22 Jul 2020 20:04 654 1
Altium Designer Computer Controls
    kretelos
    Level 2  
    Witam, mam na sprzedaż/oddanie mnóstwo przyrządów pomiarowych, elementów i układów scalonych i innych przedmiotów dla elektroników/elektryków w tym uniwersalny miernik cyfrowy z generatorem, zasilaczem i częstościomierzem Metex Universal System MS-9150. Mam też szafkę pełną płytek drukowanych, które najprawdopodniej są modułami do dźwigów stoczni gdańskiej(z dawnych lat). Wszystkie urządzenia są używane(nie mam pewności czy wszystkie są sprawne - postaram się potestować w miarę zainteresowania).

Ceny do uzgodnienia(nie oczekuję wygórowanych kwot, zależy mi na pozbyciu się zawartości pokoju przed remontem).
    Zapraszam Gdynia Chylonia, odpowiadam na forum/pw/sms, tel. 609725493.

[Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator [Sprzedam] Przyrządy pomiarowe/elementy/generator
  • Altium Designer Computer Controls
    marekhab
    Level 33  
    Ile za organizery z trzech ostatnich zdjęć, jaka zawartość tychże segregatorów?
    Czy jest możliwość kupna wybranych elementów i jak przedstawiają się sprawy odnośnie wysyłki i uregulowanie płatności?