Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox HurtonEltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobór kamer i rejestratora do monitoringu szeregowca

WesołyKostek 23 Jul 2020 13:27 168 0
    WesołyKostek
    Level 9  
    Witam,
    przymierzam się do instalacji systemu monitoringu wokół mieszkania w szeregowcu. W załączniku rzut działki i otoczenia. Czerwone punkty 1,2,3 to miejsca w których jest wyprowadzona skrętka (wysokość 2,7m). Punkt 2a to propozycja przeniesienia skrętki 2 w celu zmniejszenia martwego pola od strony ulicy. Punkt 1 znajduje się nad drzwiami wejściowymi - może lepiej przenieść w punkt 1a by widziała więcej bramy? Punkty 4 i 5 to propozycja dodatkowych kamer - w garażu mogę spokojnie się przewiercić ze skrętką w te miejsca.

Kamery 1,4,5 mogą być kopułkowe - znajdowałyby się pod okapem.

Kamery jakie wybrałem:
    HIKVISION DS-2CD1021-I 2.8MM lub
    DAHUA IPC-HFW2231S-S-0280B-S2
    co sądzicie?
    EDIT: Widzę, że w tej cenie mogę mieć HWI-B140H-M ta ma 4MPx - warto?

Potrzebny jeszcze rejestrator. Dobrze jakby miał wyjście informujące o np. awarii które, mógłbym podłączyć pod centralę Satel Versa.

Obraz z kamer chciałbym wyświetlać na czymś w rodzaju domofonu, z którego mógłbym otwierać furtkę i bramę - znajdzie się coś takiego?

– budżet: ok. 5000
    – ilość kamer: 4-5
    – warunki oświetleniowe: ulica posiada kilka latarni, przed garażem jest naświetlacz 20w z czujnikiem ruchu, dodatkowo w okapie nad garażem i wejściem dość mocne oświetlenie paskiem LED
    – minimalny czas zapisu- myślę, że 12h
    – dostęp do nagranego materiału:koniecznie możliwość podglądu z kamer przez internet
    – szczegółowość: funkcja bardziej odstraszająca i pozwalająca na podgląd podczas pobytu na wakacjach itp.
    Dobór kamer i rejestratora do monitoringu szeregowca
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton