Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hyundai i30 1.6 crdi 2010 - brak prądu przy silniczku klapy nawiewu dół od stro

26 Jul 2020 23:27 531 3
  • Level 2  
    Witam nie grzeje mi jedna strona nawiewu na wprost po stronie pasażera , rozebrałem plastiki i schowek , ale od strony schowka pracuje klapa zamykająca górna i jak zmienię na nawiew kabiny , ale jak zmienię pokrętło z zimnego na ciepłe to tylko działa silniczek dolny po stronie pasażera a po stronie kierowcy brak reakcji ,sprawdziłem na nowym silniczku ten sam efekt brak ruchu , po prostu nie dochodzi do niego prąd ! i tu pytanie gdzie jest bezpiecznik lub przekażnik bo szukam probówką i nic nie znalazłem ? dziękuję za podpowiedzi. Mariusz
  • Level 20  
    Nie ma bezpieczników od każdego z nastawników. Wszystkimi steruje panel klimatyzacji. Odkręć nastawnik i zobacz czy sama klapa chodzi lekko i bez zacięć.
  • Level 2  
    Ok, ale ja widzę, że nie ma prądu na samej wtyczce do nastawnika ( silniczka) mam nowy silniczek i bez montowa go do nastawnika, tylko popiołem wtyczkę i widać że przy kręcęniu pokrętłem w samym panelu zmiany z zimnego na ciepłe się nie uruchamia tak jak pisałem wcześniej nie dochodzi do niego zaśilanie. Czy jest możliwość, że to usterka w panelu klimatyzacji? , bo same klapy chodzą lekko bez zacinania.
  • Level 2  
    sprawa rozwiązana niedopięta wtyczka w panelu. dziękuję za podpowiedzi i pomoc