Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Whirlpool ADP 962 i brak reakcji

versus5 08 Oct 2005 07:39 7260 9
    versus5
    Level 10  
    Zmywarka nie odpowiada. Tzn prad do niej dopływa, ale nie włacza sie zmywarka po nacisnięciu przycisku start- nie działa dłuższe przytrzymanie lub jakie kolwiek sekwencje. Nie grzebałem przy niej, a mi padła. Czy mógłby mi ktoś poóc :?::?:
    User removed account
    User removed account  
    versus5
    Level 10  
    Tak zasilanie jest, tzn jak krece pokrętłem to świecii się kontrolka przy trybie, który wybiorę. Ale nie reaguje wogule zmywarka jak chce jak włączyć.
    User removed account
    User removed account  
    versus5
    Level 10  
    Nie, Kontrolka przy przycisku Start nie zapala sie :cry:
    User removed account
    User removed account  
    januszd14
    Level 14  
    nie chcę ciebie zasmucic ale miałem ten sam problem z tą samą zmywarką i skonczyło się na interwęcji serwisu Czyli wymiana całego sterownika. koszt około 500pln Ten padnięty mam jeszcze w domu .
    versus5
    Level 10  
    Witam, ponownie sprawdziłem przewody i wszystko jest ładnie podłączone, jest napięcie w tym sterowniku - prąd płynie. Ale zastanawiło mnie to, że czasami
    (2 próby /20 ) zmywarka (pompa) próbuje pobrać wodę. Tzn słysze bulgotanie i widze że na dole pod filtrem woda drże i jej odrobine przybywa. Czy w takiej sytuacji można powiedzięć że jednak steronik padł? . Dzieki za pomoc.
    Jasxx
    Level 21  
    Sprawdź jeszcze dokładnie wyłącznik drzwi. Po ich otwarciu jest możliwość wybierania programów, a nie ma możliwości wciśnięcia przyciusku START, czyli ten objaw co w Twojej zmywarce.
    I prywatnie też jestem z Wrocka więc w razie czego pomoc masz na miejscu.
    noman1
    Level 16  
    jeśli nie dasz sobie rady, też chętnie pomogę :D