Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Szybkie zatrzymanie obrotów wkrętarki jak wyłączyć ?

04 Aug 2020 07:31 597 10
  • Level 3  
    Wie ktoś jak wyłączyć Szybkie zatrzymanie obrotów wkrętarki ? Zatrzymuje się tak gwałtownie, że mi się za każdym razem odkręca narzędzie.
  • Level 3  
    Jest to DeWalt 3biegowa z udarem.
    Szybkie zatrzymanie obrotów wkrętarki jak wyłączyć ?
    Czyli jest to sprawa elektryczna?

Dodano po 43 [minuty]:

Grzegorz_madera wrote:
    usuń styki hamujące z wyłącznika.
    Na wyłączniku będą te styki ?
  • Helpful post
    Level 39  
  • Level 18  
    Wyłącznik rozbierać trzeba żeby diodę usunąć a lepiej odłączyć jedna nóżkę i spokój. Zastanawiam się dlaczego chcesz grzebać w takim sprzęcie dobrym trzeba się nauczyć wyłączać opuścić powoli siłę nacisku aż się zatrzymuje i gotowe bez rozbiórki.nacisnac szybko można ale powoli opuścić trzeba. Albo sprzedaj mi.
  • Level 3  
    Nie zawsze pamiętam, żeby powoli puszczać. Odkręca mi się bit przy zatrzymaniu. Możesz wysłać fotkę co trzeba odlutować, albo jakąś grafikę? Dzieki
  • Helpful post
    Level 18  
    No fotka google masz dioda prostownicza na ponad 5A jako zobrazowanie wielkości czy grubości diody. Takie znaki rozpoznawcze mają te diody. Nie miałem DeWalt ale inne mam i Panasonic próbowałem naprawiać ale uszkodzone było więcej poza diodą. Zakupiłem nowy używane. Powiem tak lepiej i bezpieczniej będzie kupić używane zepsute czy uszkodzone DeWalt taki jak twój identyczny i na tym próbować bo w razie niepowodzenia uszkodzenia nieodwracalne włącznika pozbawiamy się sprzętu całego a działać będzie w systemie zero jedynka. Pełny gaz i brak prądu przy zwalnianiu nacisku co jest nie przyjemne w pracy... Tak u mnie się spieprzył Panasonic zapomniałem że jest na dwójce bieg i Akumulator samochodowe na kablu grubości rozruchu... Trzymałem futerko szajbę beczkę i jaka siła jest ile mocy zostało na akumulatorze jako kondycja zestawu. Model to E6407 Panasonic w Polsce w sklepie nie ma za to DeWalt Bosch Makita Milwaukee Hilti skip i inne podroby. Teraz biedronka neotool... Parę sprzętów mają własne blokady futerka że można dokręcić mocno albo odkręcić bity wiertła cokolwiek. Z biedronki ma blokada tak jak Panasonic Makita a inne nie wiem bo nie miałem. Mam tylko wszystkie tanie podroby i tak są dobre jak by nie było bo nie szkoda że uszkodzimy. Na kablu pójdzie do Akumulatora i pracujemy dobę na tym albo zmienić na inny Akumulator samochodowe. Że robota nie stanie z braku Akumulatora. Można za to auto nie odpalić. Tyle tego z wkrętarki. Same zalety nie ma wad u mnie. Poza bateria nicd nimh ale są skuteczne w przeciążeniach. Lijon wrażliwość na temperaturę niską zima mróz i elektronika odcina przeciążenia....

https://shop.tvsat.com.pl/pl/producer/GENERAL-SEMICONDUCTOR/74

Tak wygląda teoretycznie dioda
  • Level 3  
    Ale się opisałeś🤪 😀
    Próbowałem rozebrać z innej wkrętarki włącznik i bez zepsucia nie udało się. Także jeśli rozwiązanie szybkiego zatrzymania się wkrętarki jest w środku to odpuszczę. A poza Tym ta wiara jest za mała jeśli chodzi o umiejętności lutownicze.
    Dziękuję wszystkim za pisanie
  • Level 3  
    Ale się opisałeś🤪 😀
    Próbowałem rozebrać z innej wkrętarki włącznik i bez zepsucia nie udało się. Także jeśli rozwiązanie szybkiego zatrzymania się wkrętarki jest w środku to odpuszczę. A poza Tym ta wiara jest za mała jeśli chodzi o umiejętności lutownicze.
    Dziękuję wszystkim za pisanie

Dodano po 5 [minuty]:

Odpuściłem