Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana gwarancyjna Huawei

05 Aug 2020 18:46 255 5
  • Level 2  
    Witam, oddałem Huawei Mate 20 pro na gwarancję z powodu wypalenia ekranu. Dziś już wszystko jest wymienione, ale telefon wygląda jakby była wymieniona obudowa. Z ich wpisu z raportu trudno mi odczytać co zostało wymienione, pomoże ktoś rozszyfrować to?

Pozdrawiam
    Wymiana gwarancyjna Huawei Wymiana gwarancyjna Huawei
  • Helpful post
    Level 30  
    Wymienili przedni panel z dotykiem, oraz baterię, nie widzę tutaj wyświetlacza ;/ generalnie telefon musi wyglądać jak po wymianie obudowy, przynajmniej przód.
  • Level 2  
    Wyświetlacz jest nowy sprawdziłem czy jest wypalony.

Właśnie obudowa i ramki wyglądają jakby były nowe bo moje były lekko porysowane.

Dziwne że wymienili też baterie mimo że telefon oddałem tylko na wypalony wyświetlacz, miły gest.

No i pochwale ich serwis tel oddałem w sobotę do oddziału w mieście dziś już odebrałem go.
  • Helpful post
    Level 37  
    Masz numer części 02352GFX to wyświetlacz z ramką. W ramce jest zamontowana również nowa bateria, co ciekawe więcej czasu byś ją wyjmował, jak zmieniał wyświetlacz, w opisie nazwy części jest Touch Panel.
    Link
  • Level 37  
    staś pytalski wrote:
    W ramce jest zamontowana również nowa bateria, co ciekawe więcej czasu byś ją wyjmował

Przesadzasz. Baterie z tym rodzajem kleju jak na zdjeciu schodza bardzo szybko, latwo i co najwazniejsze nadal pozostaja plaskie. Jedno z lepszych rozwiazan, szkoda ze tak pozno wprowadzone.
  • Level 37  
    blahfff wrote:
    staś pytalski wrote:
    W ramce jest zamontowana również nowa bateria, co ciekawe więcej czasu byś ją wyjmował

Przesadzasz. Baterie z tym rodzajem kleju jak na zdjeciu schodza bardzo szybko, latwo i co najwazniejsze nadal pozostaja plaskie. Jedno z lepszych rozwiazan, szkoda ze tak pozno wprowadzone.

Masz rację Kolego Blahfff - zagapiłem się tu jest wklejka - te baterie na tasiemki są o niebo lepsze jak te bez taśm, ale jak coś się urwie to i tak zabawy jest sporo :)