Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fuat punto I selecta - cześć elektryki nie działa

09 Sie 2020 08:56 141 3
  • Poziom 14  
    witam. jak w tytule. podczas jazdy nagle przestało działać wszystko poza prędkościomierzem na desce. do tego nie działają elektryczne podnoszenie szyb i nie słychać przekaźników od kierunków i awaryjnych. silnik chodził i nie zgasł. samochód odpala normalnie i światła działają jak i kierunki. potrzeba pomoc. udało mi się zamknąć szyby podając zasilanie z aku do silnika bo normalnie nie działa. do tego chyba nie działa tez czujnik hamulca bo nie mogę zmienić biegu w automacie
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 36  
    Posprawdzaj polaczenia masowe z karoseria . Dobrze by bylo bys posiadal ksiazke "Sam naprawiam" ze schematami i opisem punktow polaczen mas z karoseria .Lubia sniedziec te zlaczki . A jak sprawdzasz to nie zapomnij o tyle . Po oczyszczeniu zabezpiecz przed korozja i wilgocia .
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    we wtorek będę się zabierać za to. czytałem ze w punto II albo stilo ktoś miał podobnie i po wymianie liczników zaczęło działać.
  • Poziom 14  
    przetarty byl kabel o zasilania STOPU ktory idzie lewym progiem. na 1 zasilaniu jest 6 obwodow wiec rozdzielilem je.zamontowalem dodatkowe bezpieczniki i po problemie. ofc kabel do wymiany