Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Overmax CamSpot 3.5 a TinyCam Pro

Gregory32 14 Aug 2020 20:12 456 4
Optex
    Gregory32
    Level 10  
    Witam szanowne grono , nadmienię że jeśli post nie do tej grupy to proszę o przeniesienie do właściwej.
    Jako że zbliża się mój urlop i wyjazd zaopatrzyłem się w kamerkę IP Overmax CamSpot 3.5 . Wszystko działa jak najbardziej na oryginalnej apce . Niestety jak dla mnie jest zbyt ubogą . Zakupiłem TinyCam Pro , wykrywa kamerę po sieci WiFi ale już po rozłączeniu na transmisji danych już nie . Aplikacja bardzo mi pasuje bo ma możliwość zapisu w chmurze ,co bardzo mi odpowiada ( oryginalna apka ma tylko serwer FTP ) .
    Czy jest ktoś w stanie mnie poprowadzić za przysłowiową " rączkę " i ustawić apkę bym mógł po transmisji danych mieć podgląd. Dodam że dostawcą internetu jest UPC a router connect box . Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc.
  • Optex
    sosarek

Level 43  
    Masz możliwość zapisu na SD, zawsze możesz podpiąć pendrive/dysk zewnętrzny do routera i stworzyć serwer FTP.
  • Optex
    Gregory32
    Level 10  
    Zapis na karcie odpada - ewentualna kradzież . Druga opcja wchodziłaby jako rozwiązanie ale model routera nie ma wejścia USB .
    Dzięki za podjęcie tematu.
    sosarek

Level 43  
    Gregory32 wrote:
    Zapis na karcie odpada - ewentualna kradzież

Dlatego kamera powinna być tylko uzupełnieniem, podstawą jest dobrze dobrany system alarmowy.
    Co Ci po ew.nagraniu gdzie będzie w kapturze bądź nawet nie będzie w polu widzenia kamery? Poza tym jak jedna ma objąć cały dom/mieszkanie?

Masz w sieci jakiś NAS?
    bubu1769
    Level 41  
    Ja mam dwie takie kamery które działają jako elektroniczna niania.
    W opcjach jest możliwość podłączenie ich pod serwer FTP bądź SMTP, może to dało by radę jakoś wykorzystać z użyciem dysku sieciowego schowanego w bezpiecznej lokalizacji?