Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda CRV 2011 szukam radia z androidem

siudziu 20 Aug 2020 19:05 537 4
 • #1
  siudziu
  Level 27  
  Posiadam honde CRV 2011 kupiłem ją z radiem kenwood DNX9280BT i 2 dodatkowymi wyświetlaczami w tylnich siedzeniach, niestety radio już pada i chciałbym sobie kupić coś z androidem, kamerą cofania, wbudowanym zestawem głośnomówiącym. I teraz mam pytanie czy bede potrzebował radio z CAN i zależy mi na tym aby móc podłaczyć te 2 monitory w siedzeniach (wtyczki chinch). Czy ktoś może ma cr-v III z jakimś radiem na androidzie ?
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #3
  piwos
  Level 24  
  Tylko uważaj na masowe przekręty sprzeadwców i żądaj rachunku/ paragonu/ faktury!!!
  Najlepiej jaki juz wybrałeś model kupuj najtańszą wersję sprzętową w tej ofercie. Dlaczego? Bo jak kupisz droższą (np z większą ilością RAM - pamięci operacyjnej, czy ROM/ pamięci stałej, fizycznej dla oprogramowania) to jest możliwość że tylko będzie zainstalowana oszukańcza nakładka na starego androida by podawał inne (wyższe) parametry sprzętu. Fizycznie będą niższe (te z wersji podstawowej). Wyjątkowo UWAŻAJ, bądź czujny i nieufny !!!! To samo zdarza się w telefonach/ smartfonach kupowanych z Aliexpress. Pozdro
  czytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3724681.html
 • #4
  siudziu
  Level 27  
  Szczerze mówiąc w związku z tym że nie było odpowiedzi zamówiłem te radio. Trochę mnie zmartwiłeś bo wziąłem wersje 2g zamiast 1 i 32G zamiast 16. Pamieć urządzenia sprawdzę bez problemu ale czym sprawdzić ilość ram ? Znalazłem kogoś ze ślaska kto mam takie radio i jest zadowolony.
 • #5
  piwos
  Level 24  
  siudziu wrote:
  Szczerze mówiąc w związku z tym że nie było odpowiedzi zamówiłem te radio. Trochę mnie zmartwiłeś bo wziąłem wersje 2g zamiast 1 i 32G zamiast 16. Pamieć urządzenia sprawdzę bez problemu ale czym sprawdzić ilość ram ? Znalazłem kogoś ze ślaska kto mam takie radio i jest zadowolony.

  Najprostszy sposób.
  1.Uzyskajmy łączność z internetem (wifi),
  a) Jak nie mamy połączenia z internetem w radiu (lub telefonie), ściągnijmy przez komputer w domu (ale szukamy w Skl.Play na system Adroid, ściągamy (tzn: zapisujemy) na pendriwa ( tzn: dysk przenośny z USB). Uwaga w systemach Windows przeglądarki bardzo często zapisują ściągnięte pliki do katalogu "download" = "pobrane". Odszukać, skopiować na pendriwa. Jak już ściągnęliśmy (tzn: zapisaliśmy na dysku przenośnym/ pendrivie) Wyjmujemy z komputera i dopinamy do radia, z dysku uruchamiamy instalację apki/ aplikacji - > instalujemy w Androidzie radia)
  https://play.google.com/store/search?q=sprawdzanie%20systemu&c=apps&hl=pl

  Jak mamy WiFi - dostęp do internetu w radiu:
  2. Wchodzimy do sklepu Play, wpisujemy w pasku wyszukiwania np: "sprawdzanie systemu" lub "device info" i enter (szukaj).
  Proponują nam różniste aplikacje darmowe.
  3. Wybieramy która nam się podoba.
  4. Ściągamy
  5. Instalujemy na radiu (lub telefonie jak ktoś chce sprawdzić telefon)

  No i najważniejsze.
  6. Uruchamiamy i robimy zdjęcie tego co się wyświetliło (w razie "W"/ do archiwum)
  Przykładowo jedno zdjęcie części wyniku badania systemu radia, z aplikacji sklepu Play: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b4cf55b15dfa05c4 (w tym przypadku darmowa aplikacja ze sklepu Play wykryła oszustwo sprzedawcy radia)

  Porównujemy dane z tymi na ofercie zakupu (co kupiliśmy).
  Czy sią zgadzają?


  Przykładowe programiki (aplikacje do sprawdzania systemu): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abs.cpu_z_advance
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ytheekshana.deviceinfo
  https://play.google.com/store/apps/details?id=hibernate.v2.testyourandroid
  A, jest ich bardzo dużo, różnych, różnistych...

  Pozdro