Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Senseeker wprowadza nowe zasady sprzedaży DROIC Oxygen RD0092

ghost666 29 Sie 2020 00:15 357 0
 • Senseeker wprowadza nowe zasady sprzedaży DROIC Oxygen RD0092
  Senseeker Engineering, wiodący innowator w technologii cyfrowego wykrywania obrazu w podczerwieni, zmniejszył bariery wejścia w zakup najnowocześniejszych układów scalonych do odczytu cyfrowego, wprowadzając do sprzedaży w postaci ćwiartki wafla cyfrowe układy odczytu Oxygen RD0092 (DROIC). Dzięki temu klienci mogą nabyć mniejszą minimalną ilość układów scalonych po niższych kosztach do oceny i prototypowania.

  Każda w pełni przetestowana ćwiartka jest dostarczana z minimalną liczbą gwarantowanych dobrych elementów. Dostarczany jest również pełny pakiet danych, który zawiera graficzną, klikalną mapę wafli. Mapa płytek zawiera informacje o klasie każdego elementu, co oznaczone jest kolorami dla każdej kostki wraz z podsumowaniem najwyższego poziomu (sprawność elementu, wyniki każdego pojedynczego testu i ocena końcowa). Kliknięcie dowolnej kostki na mapie wyświetla szczegółowy wykres podsumowujący test, który zawiera obrazy testowe, histogramy dla obrazów testowych, różnice w pikselach używane do odrzucania złych pikseli ze wskazanymi progami akceptacji, obraz mapy złych pikseli i wykres słupkowy pokazujący zmierzony prąd w czasie testu ekranu.

  Aby jeszcze bardziej uprościć ocenę i rozwijaniu systemów przy użyciu Oxygen RD0092, Senseeker oferuje zestaw ewaluacyjny, który może być używany do testów laboratoryjnych z chłodzeniem lub bez. Zestaw ewaluacyjny jest dostarczany wraz z oprogramowaniem; można go łatwo podłączyć do komputera za pomocą karty przechwytującej ramki do wyświetlania obrazu. Zawiera również na pokładzie chip DROIC Oxygen RD0092 bez chłodzenia oraz płytkę adaptera, która pozwala na zanurzenie układu w Dewarze w celu analizy jego pracy z chłodzeniem.

  "Skupiamy się na tym, aby nasi klienci mogli jak najtaniej i najprościej rozpocząć pracę z komercyjnymi produktami Senseeker" powiedział Kenton Veeder, prezes Senseeker Engineering. "Naszym celem jest obniżenie bariery wejścia na rynek elementów związanych z wykorzystaniem zaawansowanych układów scalonych z cyfrowym odczytem poprzez udostępnienie ich w mniejszych ilościach niż pełny wafel. Uważamy również, że kluczowe znaczenie ma zapewnienie całego ekosystemu narzędzi potrzebnych do przyspieszenia procesu rozwoju".

  Oxygen RD0092 firmy Senseeker jest idealnym rozwiązaniem dla twórców matryc detektorowych dla płaszczyzny ogniskowej, którzy chcą skrócić proces rozwoju dzięki wysokowydajnemu DROIC dostępnemu z półki, lub klientom, którzy chcą hybrydyzować nowe fotodetektory i szybko i łatwo ocenić wyniki.

  Źródło: https://www.eeweb.com/profile/eeweb/news/senseeker-introduces-sales-of-oxygen-rd0092-droic-quarter-wafers

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9961 postów o ocenie 8221, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.
 • Sklep ElwronSklep Elwron