Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

licznik w milach renault laguna

09 Paź 2005 19:14 10350 17
  • Poziom 12  
    witam
    jak zmienic w liczniku mile na km
    samochod to renault laguna 1,6 16v licznik sagem
  • Poziom 21  
    zmień zawartość eproma.
  • Poziom 16  
    Z ktorego roku jest ta Laguna bo moze wystarczy tylko przeprogramowac. Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Witam
    Miałem ten sam problem ale skończyło się na wymianie licznika.
    Można przeprogramować ale nadal będzie pokazywał Galony i Mile na wyświetlaczu bo jest to na stałe. Choć defakto będą to Km i Litry :)
  • Poziom 12  
    udalo sie na wyswietlaczu juz sa km zmienilem wsad w pamieci 93c46 i juz jest dobrze
    dzieki za pomoc
  • Poziom 17  
    Mozesz napisac skad miales wsad i trzeba w nim zmienic .. Za kilka dni bede miał ten sam problem .Ma lagusie z 2000r w 1.9dti
  • Poziom 13  
    Poprosilbym o taki wsad.
    Mam lagune, 2000 r. 1.6 16v i musze zmienic mile na km.
  • Poziom 17  
    Jak znajde w domu ten wsad to Ci wystawie ... Temat dosc stary..
  • Poziom 13  
    Prosiłbym bardzo, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć , sprowadziłem sobie taki samochodzik z anglii i szczerze denerwuja mnie te mile w przebiegu.
  • Poziom 1  
    Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu bo mój problem jest bardzo podobny. Kupiłem niedawno lagune L1ph2 z roku 2000 - ma licznik z komputerem i gadaczką

licznik w milach renault laguna

Od początku komputer dziwnie pokazywał spalanie - im spokojniej jechałem tym wiecej pokazywał. Po 500km zauważyłem, że licznik mierzy w milach i ktoś zrobił mnie w trąbe, bo licznik niby, że pokazuje km i L/100km to mierzy mile i (chyba) mile z galona (bo im bardziej depne tym mniej pokazuje) Czy ten któs musiał to zrobić poporzez zmiane wsadu czy jest jakaś inna metoda? Czy da sie jakoś w prosty sposób wrócić do poprzednich ustawień?

Pozdrawiam
    Mariusz
  • Poziom 1  
    Koledzy jestem nowy i zielony!
    Witam wszystkich!!!!!!!!
    Mam pytanie:
    zmieniłem w mojej lagunie 2,2D 1997 licznik zwykły na licznik z kompem tylko ten z dwoma wyświetlaczami.

jakiego interfejsu użyć (czy wystaczy uniwersalny OBD na 232 ?) i jakiego programu i jak podłączyć licznik do kompa, żeby sprawdzić co wnim siedzi
    wiem gdzie są L i K ale nie wiem czy podłączać na wymontowanym liczniku, czy na zabudowanym, czy tylko podłączać L i K czy też zasilanie licznika jeżeli tak to które piny na których kostkach??? (czerwona i niebieska mają piny +AVC i kilka mas jestem przy tym ciemna masa)
    Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje!
    Pozdrawiam!
  • Poziom 11  
    Szkoda że pod tym linkiem nic nie ma.
    Nie wszyscy korygują stan licznika bo sprzedają samochód, ja np. chcę kupić licznik z gadaczką i co wstawię sobie z przebiegiem 500Km, nie oto chodzi, dla własnej świadomości chciałbym ustawić stan licznika taki jak jest obecnie na tym bez gadaczki.
  • Poziom 15  
    A to ja również podepnę się pod temat czy ktoś próbował spolszczyć gadaczkę. Zastanawiam się w jaki układ wgrane są informacje słowne.
  • Poziom 15  
    A może dysponuje ktoś zdjęciami całej płytki licznika z gadaczką?
  • Poziom 9  
    witam czy moze mii ktos powiec gdzie moge dostac wsad pamieci
  • Poziom 9  
    mam rozumiec ze nikt mi nie pomoze z tymi milami i galonami nie wiem gdzie sie z moim problemem zgłosic pomocy nie wiem kto moze mi pomóc przeprogramowac licznik z mil na kilometry i galony na litry
  • Użytkownik usunął konto