Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona

_Anonim_ 02 Sep 2020 13:36 5085 7
 • #1
  _Anonim_
  Level 2  
  Ostatnio na komórce dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 pojawiła się taka ikona, której nie potrafię rozpoznać. Czy ktoś wie co to może być?
  Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona
 • Helpful post
  #3
  kumpel63
  Level 2  
  Nie wiem co ta ikona oznacza, ale naciśnij 0 (zero) i przytrzymaj 3-4 sekundy. Pojawi się znaczek i info "Normalne" - fotka nr 1 i ikonka zniknie - fotka nr 2. Żeby nasza ikonka pojawiła się ponownie wystarczy ponownie przytrzymać zero 3-4 sekundy. Wtedy wyskakuje info "Odkryty" - fotka nr 3 i znów ją mamy - fotka nr 4.
  Gdybyś odkrył co ta ikonka i powyższe info oznaczają proszę o odpowiedz. Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona Komórka dla seniorów GOTZE & JENSEN GFE36 - nieznana ikona
 • Helpful post
  #4
  staś pytalski
  Level 39  
  Na moje to jakiś profil związany z dzwonkami. Proponuję zadzwonić z innego telefonu, na ten którego temat dotyczy i sprawdzić jak dzwonki dzwonią w opcji normalny, a jak w opcji odkryty. Kiedyś w Nokii # wywoływał profil cichy, gdzie była tylko wibracja. Odkryty możliwe, że to taki profil bardzo głośnych dzwonków.
 • Helpful post
  #5
  kumpel63
  Level 2  
  Sprawdziłem metodą "prób i błędów". Faktycznie można ustawić swój drugi profil dzwonków, ale nie można w nim całkowicie wyciszyć telefonu tylko na wibracje.
  Chyba trochę rozwiązaliśmy problem. :D
 • Helpful post
  #6
  staś pytalski
  Level 39  
  Może te profile są edytowalne, zmień, zapisz ustawienia w profilu i sprawdź.
 • Helpful post
  #7
  agawojtczyk
  Level 1  
  Jest to ikona że są włączone wibracje w tel
 • #8
  _Anonim_
  Level 2  
  Dziękuje za odpowiedzi.