Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki internet wybrać m.in dla firmy

Valoss 03 Sep 2020 11:28 219 1
    Valoss
    Level 1  
    WItam.
    W dniu 13 września konczy mi się umowa z neostradą(jestem już na okresie wypowiedzenia) i po tym czasie nie będę miał internetu. A sytuacja wygląda tak, że w listopadzie mam mieć światłowód jednak do tego czasu potrzebuje jakiegoś internetu na czas 2 miesięcy(prowadzę firmę, najlepiej stacjonarny albo mobilny nielimitowany, bo bardzo dużo internetu zuzywam) Jakie opcje polecacie? Internet do komputera stacjonarnego
    VaM VampirE
    Level 21  
    Ja bym użył internetu z telefonu na ten czas, dokupił bym nielimitowany pakiet do abonamentu i po sprawie.

Znajomej tak ustawiłem jak jej uszkodzili radiolinię, w firmie (taka mała radiolinia na bulletach, lekko prowizorycznie ktoś to zrobił).
    Wziąłem mały router wifi ustawiłem na odbieranie neta który udostępniała z telefonu, ten router wpiąłem w mikrotika który był głównym routerem w jej firmie.
    Wzięła jeden z firmowych telefonów na czas awarii przeznaczyła na "leżący w firmie" i wszystko działało normalnie przez tydzień, aż nie naprawili neta. Zusy, usy i inne finansowe pierdolety na kilka kompów.