Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ricoh MPC 3501 - Jak zmniejszyć prędkość maszyny MPC 3501

04 Sep 2020 06:56 237 4
  • Level 3  
    Witam wszystkich . Czy ma ktoś pomysł jak można zmniejszyć prędkość kserokopiarki Ricoh MPC 3501 . Chciałbym zmniejszyć prędkość pod serwisem. Na ten moment mam ustawione w urządzeniu papier średnio-gruby ale klientowi nie chce się w sterowniku cały czas tego wybierać . Prędkość chce zmniejszyć z uwagi ze chce używać tonerów z Mpc 2500 .Na ustawieniach papier zwykły toner powiela tekst poprostu nie zdąża utrwalić jest za szybko , podniosłem temperaturę o 5 niestety efekt ten sam , jedynie na ustawieniach papieru na średnio-gruby jest Ok . Proszę o pomoc
  • Level 19  
    Ustaw papier średnio gruby w urzadzeniu i włącz funkcje automatyczna kontynuacja na natychmiast. Obojętnie co ustawi w sterowniku pójdzie jako sredniogruby
  • Level 3  
    morron1 wrote:
    Ustaw papier średnio gruby w urzadzeniu i włącz funkcje automatyczna kontynuacja na natychmiast. Obojętnie co ustawi w sterowniku pójdzie jako sredniogruby

To o czym mówisz działa tylko na automatyczne szuflady a nie na rodzaj papieru . Ustawiłem tam jak mówisz i niestety krzyczy o rodzaj papieru ....
  • Level 19  
    Funkcje drukarki/system/automatyczna kontynuacja na narychmiast
  • Level 3  
    morron1 wrote:
    Funkcje drukarki/system/automatyczna kontynuacja na narychmiast

Od samego początku tak zrobiłem i krzyczy aby wybierać we właściwości sterownika rodzaj papieru to tylko pomogło ze nie krzyczy z której szuflady ale niestety trzeba zawsze wybrać ręcznie średnio gruby . Chodzi o to aby ona drukowała bez wchodzenia we właściwości sterownika . Najprościej by było poprostu zmniejszyć prędkość maszyny pod serwisem ......