Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ARDO A 600 ILE ŁOŻYSK ?

Dekrek 10 Oct 2005 09:15 3559 11
    Dekrek
    Level 11  
    Jak w temacie mam zamiar wymienic łożysko/ka - i tu pytanie ile jest tych łożysk jedno czy dwa ?

Na co zwrocic szczegolna uwage ?

Jakies wskazowki ?
    User removed account
    User removed account  
    Dekrek
    Level 11  
    Wiec jesli 2 to mam problem ze zlokalizowaniem tego 2. Pierwsze zlokalizowalem z przodu juz usunalem - usunąlem tez zimering ale nie moge odnalesc 2 lozyska ew. tego co z niego pozostalo.

Gdzie ono powinno sie znajdowac?

Moze ktos posili mnie jakims foto ?
    User removed account
    User removed account  
    Dekrek
    Level 11  
    Wiec chyba wyjalem to lozysko od strony kola pasowego - to bardziej na zewnatrz od wewnatrz byl tylko zimering - nie bylo lozyska - jakies poskrecane blaszki tez mam - czy lozysko moglo sie calkiem rozpasc - to drogie ?

Na pralce jest napisane ardo A 600.

Moze jakies foto ktos ma ?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    Dekrek
    Level 11  
    ok znalazlem i wybilem - ciezko bylo - a co do montazu - najpierw lozyska a pozniej zimering ? lozyska tez wbijac czy wejda lekko ? jak dobrze mysle wszystko nasmarowac - w duzej ilosci czy raczej skromnie ? i co do zakladania obreczy bebna i uszczelki - trzeba dodatkowo dawac jakis silikon czy nie - uszczelka nie miala zadnego silikonu i po wyczyszczeniu wyglada jak nowa.
    User removed account
    User removed account  
    Dekrek
    Level 11  
    Jedno pytanie jeszcze jakie sa wymiary zimeringu do tej pralki gdyz nigdzie nie moge go dostac ?

Najpierw lozyska a zimering na koncu tak ?
    Dekrek
    Level 11  
    lozyska juz dzialaja a tak na marginesie ile kosztuje papka do wypuszczania wody do tej pralki - gdzie mozna dostac - jak z demontazem i montazem nowej - sa problemy ?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    BHenryk
    Level 22  
    Witam montz i demontaż bez problemu dwa blachowkręty i dwie opaski mocujace węze gumowe dostep od spodu nalezy pralke przechylic do tyłpozdrawiam