Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Młoto-wiertarka/młot udarowy do prac w domu i przy domu

pretor67 10 Sep 2020 12:21 582 2
    pretor67
    Level 4  
    Witam.
    Właśnie padła mi moja stara młotowiertarka (na fotce poniżej), którą kiedyś dawno temu odkupiłem od kumpla za 60 zł.

Młoto-wiertarka/młot udarowy do prac w domu i przy domu

Niestety wczoraj podczas kucia, został prawdopodobnie przegrzany i po chwilowym wyłączeniu, młot nie chciał się już uruchomić. Został odstawiony do ostygnięcia i po pól godzinie, po uruchomieniu poleciały ze środka iskry.
    Prawdopodobnie, zużyły się już szczotki ale nie mam w tej chwili czasu na rozbieranie go i szukanie przyczyny i ewentualna naprawę.
    Szybciej będzie mi teraz kupić nowy młot udarowy a stary może kiedyś rozbiorę i naprawię jeszcze...kto wie :?:

Mam do skucia stary beton po chodniku przy domu i kawałek betonowego słupa pod bramę. Muszę coś kupić na już i dzisiaj, bo wyjeżdżam a czas z robotą mnie goni.

Przeszukałem neta i uznałem, że najbezpieczniejszy dla mnie, bedzie zakup takiego urządzenia w pobliskiej Castoramie (nie mam w pobliżu innych marketów budowlanych/sklepów z narzędziami).

Po konsultacji z dwoma sprzedawcami z dwóch rożnych sklepów (Castorama), zdecydowałem się wstępnie na model: MacAllister SDS plus 1200 W
    Link: https://www.castorama.pl/mlotowiertarka-macallister-sds-plus-1200-w-id-30034.html

Wiem, wiem, to nie jest profesjonalny sprzęt ale ja też nie potrzebuję takiego, bo ten co do tej pory użytkowałem, wytrzymał 20 parę lat okazjonalnych robót w domu i przy domu.

Wybór tego a nie innego sprzętu i miejsca zakupu, podyktowany jest moimi warunkami zamieszkania i gwarancyjnymi które zapewnia ta sieć (parę razy już korzystałem i wszystko na duży plus).

Jedyne czego oczekuję od nowego młota, to skończenie roboty przy domu i trochę mocniejszego sprzętu niż ten co miałem do tej pory.
    ta_tar
    Level 39  
    I w związku z tym jakie masz pytanie?