Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać

16 Wrz 2020 10:33 114 5
  • Poziom 8  
    Moja pralka Samsung po prostu rozlacza sie i przestaje prac.
    Po jakiejs chwili, po wyciagnieciu kabla z gniazdka (reset) znow zaczyna prac.
    O co chodzi?
    Krotki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=2-3VcZ6P-e0
  • Moderator
    Arecky69 napisał:
    Moja pralka Samsung po prostu rozlacza sie i przestaje prac.
    Zatem pokaż na dobrym foto jak wygląda Twoja płyta elektroniki :idea:
  • Poziom 8  
    Oto zdjecia ktore udalo mi sie zrobic

Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać

Wystarczy kolego ?
  • Moderator
    Akurat to co interesowało mnie by Ci pokazać na nim co Masz wymienić czy sprawdzić nie jest wcale widoczne, ale o ile to jest dokładni to co na moim foto.... To zaznaczyłem na nim dwa elementy, których to dotyczy w moim mniemaniu :D
    Tylko czy masz takie możliwości aby to wykonać, a należy to do tych trudniejszych (trzeba od spodu zrobić w tym miejscu wcięcie inspekcyjne) :D
    Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać
  • Moderator
    Bajki Waść prawisz dlatego, że gdy w końcu zdemontujesz wszelkie połączenia (kabelki) i rozpołowisz dwie płytki elektroniki to sam zorientujesz się o czym napisałem... No bo skąd Masz wiedzieć jak to w praktyce ma wyglądać, a nikt Ci nie napisze noweli na ten temat.

Pisałem i dawałem zdjęcia nie raz, a wystarczy poszukać mnie tylko chodziło bym wiedział z jakim PCB mam tym razem do czynienia bym Ci nie pisał bajek na dobranoc :idea: Natomiast Ty sam dla siebie zrób dokumentację co z czym i gdzie masz połączone abyś sam sobie nie zrobił ambarasu :D
    Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać Pralka Samsung WF8AF5E0Q4W - rozłącza się i przestaje prać
    Wycięcie inspekcyjne powyżej :D